Licznik energii LCD cyfrowy do gniazdka
00223561
Bacznie obserwując zużycie energii: Cyfrowy licznik kosztów energii pokazuje na wyświetlaczu LCD, ile prądu naprawdę pobierają Twoje urządzenia – i ile to kosztuje. Dzięki temu masz pełną kontrolę i możesz obliczyć potencjalne oszczędności w dwóch taryfach.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Moc połączeniowa | Max. 16 A |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wewnetrzny pobór | 0.37 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 62 mm |
| Głębokość | 62 mm |
| Wysokość | 125 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Zakres pomiaru AC | do 250 V |
| Zakres pomiaru KW | 1 - 3680 W |
| Funkcja pomiaru | Frequency AC voltage |
Wiecej informacji o produkcie
- Measurement and determination of the energy consumption and electricity costs of electrical equipment
- Practical measuring device for measuring and displaying time, voltage, frequency, current strength, power factor (min and max) output and amount of energy
- Calculation and display of the energy costs via 2 customisable electricity tariffs (e.g. normal and night-time tariff)
- Easy operation and changing of displays on the LCD display
- All data is saved
- With increased protection against accidental contact
Zawartość opakowania
- 1 energy costs meter
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
The display is not illuminated.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję