Listwa antyprzepięciowa 4 gniazda z wyłącznikiem 3680 W biała
00223165
Multi-socket power strip for connecting up to four electrical devices
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Ochrona przed przepięciem
Zintegrowana ochrona przeciwprzepięciowa chroni przed skokami napięcia, ładunkami elektrostatycznymi i pośrednimi uderzeniami pioruna
Wskaźnik LED niesprawnego zabezpieczenia przeciwprzepięciowego
Czerwona lampka kontrolna: optyczny wyświetlacz funkcji ochrony przeciwprzepięciowej
Zabezpieczenie przed przeciążeniem
Ze zintegrowanym zabezpieczeniem przed przeciążeniem, z możliwością ręcznego resetowania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F |
| Maks. prąd upływowy | 12000 A |
| Maks. obciążenie połączenia | 2500 W |
| Całkowity prąd upływowy | 36000 A |
| Specyfikacja sieciowa | 10 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1 mm² |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 5.5 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 4 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
| Dodatkowa funkcja | Zabezpieczenie przed przepieciem Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
Wiecej informacji o produkcie
- Multi-socket power strip for connecting up to four electrical devices
- Two-pole, On/Off switch illuminated in red, ideal for switching off devices that are not required or on standby
- Strain relief and kink protection on the plug and power strip protect against cable breakage
- Socket inserts rotated by 45°
Zawartość opakowania
- 1 power strip
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















