Listwa antyprzepięciowa 5 gniazd z wyłącznikiem 3680 W 1.5 m biała
00223054
Multi-socket power strip for connecting up to five electrical devices
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Ochrona przed przepięciem
Zintegrowana ochrona przeciwprzepięciowa chroni przed skokami napięcia, ładunkami elektrostatycznymi i pośrednimi uderzeniami pioruna
Wskaźnik LED niesprawnego zabezpieczenia przeciwprzepięciowego
Czerwona lampka kontrolna: optyczny wyświetlacz funkcji ochrony przeciwprzepięciowej
Do zawieszania
Zintegrowany haczyk do zawieszania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. prąd upływowy | 6000 A |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Całkowity prąd upływowy | 18000 A |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Szerokość | 34.5 cm |
| Głębokość | 6.5 cm |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 5 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
| Dodatkowa funkcja | Zabezpieczenie przed przepieciem |
Wiecej informacji o produkcie
- Multi-socket power strip for connecting up to five electrical devices
- Two-pole, On/Off switch illuminated in red, ideal for switching off devices that are not required or on standby
- Strain relief and kink protection on the plug and on the socket strip protect against cable breakage
- Socket inserts rotated by 45°
- 5 earthed contact sockets
Zawartość opakowania
- 1 listwa zasilająca
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
If the red pilot light on the overvoltage protection does not light up after being switched on, the overvoltage protection is no longer intact. Connected devices are no longer protected.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















