Listwa antyprzepięciowa 6 gniazd 90° włącznik 3680 W 1.4m czarna
00223160
Przemyślane rozwiązanie: Listwa zasilająca 6-krotna z ochroną przeciwprzepięciową może być zamontowana na ścianie, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Dodatkowo, układ pod kątem 90° zapewnia większą odległość między gniazdkami, z których każde można włączać osobno – dla większej kontroli i mniejszego zużycia w trybie czuwania.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Dużo miejsca dzięki gniazdom obracanym o 90°
Gniazda obracane o 90°: już nigdy więcej zakrytych gniazd, idealne do wtyczek kątowych, dużych wtyczek uziemiających i zasilaczy
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Ochrona przed przepięciem
Zintegrowana ochrona przeciwprzepięciowa chroni przed skokami napięcia, ładunkami elektrostatycznymi i pośrednimi uderzeniami pioruna
Wskaźnik LED niesprawnego zabezpieczenia przeciwprzepięciowego
Czerwona lampka kontrolna: optyczny wyświetlacz funkcji ochrony przeciwprzepięciowej
Montaż na ścianie
Do zawieszania: zintegrowane zaczepy do zawieszania do montażu na ścianie
Indywidualne przełączanie urządzeń
Indywidualne włączanie i wyłączanie: sześć podświetlanych przełączników, idealnych do komponentów PC i hi-fi lub warsztatu
Duży rozstaw gniazd
Większe odległości między poszczególnymi gniazdami są idealne dla zasilaczy
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. prąd upływowy | 6000 A |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Całkowity prąd upływowy | 18000 A |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.4 m |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 6 |
| Funkcja 1 | Przełącznik Standard |
| Dodatkowa funkcja | Zabezpieczenie przed przepieciem |
Wiecej informacji o produkcie
- Multi-socket power strip for connecting up to six individually switchable electrical devices
- On/Off switch illuminated in red, ideal for switching off not-needed or standby equipment
- 6 earthed contact sockets
Zawartość opakowania
- 1 power strip
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
If the red pilot light on the overvoltage protection does not light up after being switched on, the overvoltage protection is no longer intact. Connected devices are no longer protected.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















