Listwa zasilająca 3 gniazda USB-C/A 100 W PowerDelivery 1,4 m czarna
00223192
Solidna listwa dla każdego: listwa zasilająca z 3 gniazdami i 3 portami USB dostarcza energię wszystkim Twoim urządzeniom. Od laptopa po smartfon, od słuchawek po sprzęt hi-fi – jesteś doskonale przygotowany na wszystko, co Cię czeka.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Z 3 gniazdami ładowania USB
Z 1x gniazdami USB-A i 2x gniazdami USB-C: idealnie nadaje się do wszystkich urządzeń ładowanych i obsługiwanych przez złącze USB, np. tabletu, smartfonu, power pack i konsoli – dzięki wysokiej wydajności również laptopa i notebooka
Obsługa funkcji Power Delivery i szybkiego ładowania
Szybkie ładowanie dzięki wtyczce USB: obsługuje technologię Power Delivery i Fast Charge, dzięki czemu gwarantuje ekstremalnie szybkie ładowanie, szybsze niż w przypadku zwykłych technologii ładowania
Maks. szybkość ładowania
Gwarantuje maksymalną szybkość ładowania wszystkich mobilnych urządzeń: 3 gniazda USB zapewniają moc wyjściową zoptymalizowaną dla urządzenia
Automatyczne wykrywanie urządzeń
Wielofunkcyjne, szybkie, efektywne: gniazda USB do ładowania automatycznie rozpoznają podłączone urządzenia i zapewniają im optymalne ładowanie we wszystkich dostępnych gniazdach
Listwa zasilająca z przełącznikiem
Praktyczna wielokrotna listwa zasilająca z przełącznikiem: ręczny przełącznik umożliwia łatwe odłączanie prądu np. po pracy, a także wtedy, gdy gniazdko znajduje się w trudno dostępnych miejscach, jak np. za szafkami lub pod stołem
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
3 gniazdek wtykowych ze stykiem ochronnym na każdy wypadek: wielogniazdkowa listwa zasilająca posiada zwiększoną ochronę przed dotykiem w celu uniemożliwienia przypadkowego kontaktu
Moc 100 W przez USB
Ładowanie notebooka przez USB: dzięki mocy 100 W listwa zasilająca z USB-C umożliwia ładowanie Maców, innych laptopów i nie tylko za pomocą Power Delivery – bez oddzielnego zasilacza, wystarczy kabel USB
Jednoczesne ładowanie 6 urządzeń
Pełna moc z 6 gniazdek – i to jednocześnie: dzięki wielogniazdowej listwie zasilającej z USB i gniazdami wtykowymi z uziemieniem można ładować smartfon, tablet oraz słuchawki, korzystając jednocześnie z laptopa, drukarki i monitora
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Praca w domu lub w podróży: listwa zasilająca z sześcioma gniazdami gwarantuje zoptymalizowany proces ładowania, chroni baterię i wydłuża żywotność telefonu komórkowego, tabletu i innych urządzeń
Wysokiej jakości wzornictwo w kolorze antracytowym
Wysokiej jakości wykonanie, które można zobaczyć: dzięki atrakcyjnemu designowi listwa zasilająca z trzema gniazdami sprawia dobre wrażenie na biurku i jest łatwa w obsłudze
Bezpieczne ładowanie przez USB
Inteligentny moduł scalony do bezpiecznego ładowania przez USB: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Ładowanie laptopa i innego urządzenia
Wysoka moc szybkiego ładowania przez USB-C-PD zasila kompatybilny laptop o mocy 65 W, jednocześnie dodatkowo 35 W na telefony komórkowe itp. - alternatywnie bardzo mocny notebook (100 W) można ładować przez USB- C
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Technologia ładowania | Power Delivery |
| Maks. obciążenie połączenia | 100 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. prąd ładowania | 5000 mA |
| Max. USB power | 100 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary Czarny |
| Kolor | Czarny-Szary |
| Kolor | Szary Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.4 m |
| Szerokość | 4.4 cm |
| Głębokość | 6 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 3 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
| Dodatkowa funkcja | Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
Wiecej informacji o produkcie
- Wysokiej jakości, wielogniazdowa listwa zasilająca umożliwiająca podłączenie do sześciu urządzeń elektrycznych poprzez trzy uziemione gniazda stykowe i trzy wyjścia USB z funkcją szybkiego ładowania, w tym dla kompatybilnych laptopów.
- Dwubiegunowy włącznik/wyłącznik, idealny do wyłączania niepotrzebnych i pozostających w trybie gotowości urządzeń - włącza i wyłącza styk ochronny i gniazda ładowania USB
- Przełącznik ręczny z podświetleniem LED: dyskretne wyświetlanie funkcji w kolorze białym bez rażących świateł
- Długotrwały i wytrzymały: specjalne zabezpieczenie przed wyrwaniem i załamaniem na wtyczce i listwie zasilającej chroni przed uszkodzeniem kabla
- Uniwersalna listwa zasilająca do stacji roboczych PC, biur i biur domowych: idealna wielogniazdowa listwa zasilająca do komputerowych urządzeń peryferyjnych, kącików roboczych w salonach lub w podróży do pracy w ruchu lub ładowania wielu urządzeń jednocześnie
- Kompaktowa z wieloma złączami: idealna wielogniazdowa listwa zasilająca do salonów i kin domowych, od telewizorów i odtwarzaczy Blu-Ray po systemy HiFi
- Ładowanie telefonów komórkowych przez USB-C: uniwersalna technologia ładowania jest odpowiednia dla urządzeń mobilnych i smartfonów wszystkich popularnych producentów, w tym Samsung, Apple iPhone, Xiaomi i Huawei.
- Zoptymalizowane ładowanie dzięki Power Delivery: ładowanie przez USB PD 3.0 jest idealnie dostosowane do takich czynników, jak stan ładowania, ochrona przed zwarciem i temperatura baterii.
- Wkładki gniazd na wielogniazdowej listwie zasilającej obracane o 45°
- Możliwość montażu na ścianie: idealne rozwiązanie do pracy w domu
Zawartość opakowania
- 1 listwa zasilająca
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Sprawdź informacje o produkcie lub instrukcję obsługi urządzenia lub skontaktuj się z producentem, aby sprawdzić, czy urządzenie obsługuje PD (Power Delivery).
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















