Listwa zasilająca 3 gniazda USB-C/A 18 W PD/FC płaska wyłącznik 1,4m
P2223185
Wielogniazdowa listwa zasilająca do podłączenia do pięciu urządzeń elektrycznych poprzez trzy gniazda z uziemieniem i dwa wyjścia USB
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Maks. szybkość ładowania
Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Kompaktowa wtyczka płaska
Kompaktowa i elegancka płaska wtyczka do trudno dostępnych miejsc, np. za szafkami
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Z 2 gniazdami ładowania USB
Z 1x gniazdem USB-A i 1x gniazdo USB-C: idealne do wszystkich urządzeń ładowanych i obsługiwanych przez złącze USB, np. tablet, smartfon, Power Pack, konsola
Supports Power Delivery and Fast Charge
Obsługa technologii Power Delivery i Fast Charge gwarantuje wyjątkowo szybkie ładowanie, szybsze niż w przypadku tradycyjnych technologii ładowania
Bezpieczne ładowanie przez USB
Inteligentny moduł scalony do bezpiecznego ładowania przez USB: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.4 m |
| Szerokość | 4.2 cm |
| Głębokość | 3.7 cm |
| Wysokość | 23.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 3 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
Wiecej informacji o produkcie
- Wielogniazdowa listwa zasilająca do podłączenia do pięciu urządzeń elektrycznych poprzez trzy gniazda z uziemieniem i dwa wyjścia USB
- Dwubiegunowy, niepodświetlany włącznik/wyłącznik, idealny do wyłączania niepotrzebnych lub będących w stanie gotowości urządzeń
- Brak zakłócającego światła i oszczędność energii do 2-3 kWh rocznie dzięki niepodświetlanemu przełącznikowi
- Odciążenie i zabezpieczenie przed załamaniem na wtyczce i listwie zasilającej chroni przed złamaniem kabla
- Wkładki gniazd obrócone o 45°
- 3 gniazda typu E
Zawartość opakowania
- 1 listwa zasilająca
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Sprawdź informacje o produkcie lub instrukcję obsługi urządzenia albo skontaktuj się z producentem, aby dowiedzieć się, czy urządzenie obsługuje PD (Power Delivery) lub Quick Charge™ 2.0/3.0.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















