Listwa zasilająca 3 gniazda wyłącznik i zabezpieczenie 1,4 m biała
00116077
Multi-socket power strip for connecting up to three electrical consumers
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Ochrona przed przepięciem
Zintegrowana ochrona przeciwprzepięciowa chroni przed skokami napięcia, ładunkami elektrostatycznymi i pośrednimi uderzeniami pioruna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1.4 m |
| Szerokość | 20.7 cm |
| Głębokość | 4.9 cm |
| Wysokość | 4.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba gniazd | 3 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
| Dodatkowa funkcja | Zabezpieczenie przed przepieciem |
Wiecej informacji o produkcie
- Multi-socket power strip for connecting up to three electrical consumers
- Red LED light: overvoltage protection is assured
- Un-illuminated, 2-pole On/Off switch, ideal for switching off not-needed or standby equipment
- 3 earthed contact sockets
- Socket inserts rotated by 45°
Zawartość opakowania
- 1 power strip
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
If the pilot light on the overvoltage protection (red LED) does not light up after being switched on, the overvoltage protection is no longer intact. Connected devices are no longer protected.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję





