Listwa zasilająca 3 gniazda z wyłącznikiem ścienna 1,5 m czarna
P2223752
Listwa zasilająca z wieloma gniazdami umożliwiająca podłączenie do trzech urządzeń elektrycznych
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Kompaktowa wtyczka płaska
Kompaktowa i elegancka płaska wtyczka do trudno dostępnych miejsc, np. za szafkami
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Montaż na ścianie
Do zawieszania: zintegrowane zaczepy do zawieszania do montażu na ścianie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Szerokość | 7 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Wysokość | 25.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
Wiecej informacji o produkcie
- Listwa zasilająca z wieloma gniazdami umożliwiająca podłączenie do trzech urządzeń elektrycznych
- Dwubiegunowy, podświetlany na czerwono włącznik/wyłącznik, idealny do wyłączania urządzeń, które nie są potrzebne lub znajdują się w trybie gotowości.
- Odciążenie i zabezpieczenie przed załamaniem na wtyczce i listwie zasilającej chronią przed przerwaniem kabla
- Płaska wtyczka z uchwytem do łatwego wyciągania
- Wkładki gniazd obracane o 45
- 3 gniazda typu E
Zawartość opakowania
1 listwa
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















