Listwa zasilająca 4 gniazda 90° z wyłącznikiem 1,4 m czarna
00223122
Oszczędność miejsca i przemyślany design: listwa zasilająca z czterema gniazdkami łatwo mocuje się do ściany – idealna do warsztatów, kuchni czy biurek. Układ gniazdek pod kątem 90° tworzy więcej przestrzeni, a każde z nich można włączać osobno. Większa kontrola i mniejsze zużycie energii w trybie czuwania.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Dużo miejsca dzięki gniazdom obracanym o 90°
Gniazda obracane o 90°: już nigdy więcej zakrytych gniazd, idealne do wtyczek kątowych, dużych wtyczek uziemiających i zasilaczy
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Montaż na ścianie
Do zawieszania: zintegrowane zaczepy do zawieszania do montażu na ścianie
Indywidualne przełączanie urządzeń
Indywidualne włączanie i wyłączanie: cztery podświetlane przełączniki, idealne do komponentów PC i hi-fi lub warsztatu
Duży rozstaw gniazd
Większe odległości między poszczególnymi gniazdami są idealne dla zasilaczy
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.4 m |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 4 |
| Funkcja 1 | Przełącznik Standard |
Wiecej informacji o produkcie
- Multi-way power strip for connecting up to four electric, individually switchable devices
- On/Off switch illuminated in red, ideal for switching off devices that are not required or on standby
- 4 earthed contact sockets
Zawartość opakowania
- 1 power strip
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















