Listwa zasilająca 4 gniazda z zabezpieczeniem płaska 3 m czarna/biała
P2223762
Listwa zasilająca z wieloma gniazdami umożliwiająca podłączenie do czterech urządzeń elektrycznych
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Kompaktowa wtyczka płaska
Kompaktowa i elegancka płaska wtyczka do trudno dostępnych miejsc, np. za szafkami
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Ochrona przed przepięciem
Zintegrowana ochrona przeciwprzepięciowa chroni przed skokami napięcia, ładunkami elektrostatycznymi i pośrednimi uderzeniami pioruna
Wskaźnik LED niesprawnego zabezpieczenia przeciwprzepięciowego
Czerwona lampka kontrolna: optyczny wyświetlacz funkcji ochrony przeciwprzepięciowej
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. prąd upływowy | 6000 A |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Całkowity prąd upływowy | 18000 A |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały Czarny |
| Kolor | Biały Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 3 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 4 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
| Dodatkowa funkcja | Zabezpieczenie przed przepieciem |
Wiecej informacji o produkcie
- Listwa zasilająca z wieloma gniazdami umożliwiająca podłączenie do czterech urządzeń elektrycznych
- Dwubiegunowy, niepodświetlany włącznik/wyłącznik, idealny do wyłączania niepotrzebnych urządzeń lub urządzeń w trybie gotowości.
- Brak uciążliwego światła i oszczędność do 2-3 kWh energii rocznie dzięki niepodświetlanemu wyłącznikowi
- Odciążenie i zabezpieczenie przed załamaniem na wtyczce i listwie zasilającej chronią przed przerwaniem kabla
- Płaska wtyczka z uchwytem do łatwego wyciągania
- Wkładki gniazd obrócone o 45 stopni
- 4 gniazda typu E
Zawartość opakowania
- 1 power strip
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
If the red pilot light does not light up after being switched on, the overvoltage protection is no longer intact. Connected devices are no longer protected. Do not connect any further devices to the socket and contact a qualified electrician.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















