Listwa zasilająca 5 gniazd adapter USB-C 2x17W wyłącznik 1,4m biała
00223191
Listwa zasilająca z adapterem, którą można rozbudować: listwa zasilająca Hama z 5 gniazdami zasila Twoje urządzenia i jest wyposażona w pasującą ładowarkę USB-C z dwoma portami do smartfonów i innych urządzeń. Przemyślana w designie, praktyczna w codziennym użytkowaniu, mocna w wygodzie ładowania.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zintegrowana ochrona przed zginaniem
Zintegrowane zabezpieczenie przeciwzgięciowe i odciąg kablowy do ochrony przewodów
Odporność mechaniczna
Odlewane wtyczki zapewniają wysoką odporność na działanie mechaniczne i odciążenie
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Listwa zasilająca z przełącznikiem
Praktyczna wielokrotna listwa zasilająca z przełącznikiem: ręczny przełącznik umożliwia łatwe odłączanie prądu np. po pracy, a także wtedy, gdy gniazdko znajduje się w trudno dostępnych miejscach, jak np. za szafkami lub pod stołem
Z 2 gniazdami ładowania USB-C
Z 2 gniazdami USB-C: idealne do wszystkich urządzeń ładowanych i obsługiwanych przez złącze USB, np. tablet, smartfon, Power Pack i konsola
Jednoczesne ładowanie 7 urządzeń
Do 7 gniazd w tym samym czasie: dzięki wielogniazdowej listwie zasilającej z gniazdami USB, Euro i uziemiającymi nie trzeba już wybierać i można ładować smartfon oraz słuchawki, korzystając jednocześnie z laptopa, monitora, drukarki, lampki biurkowej i głośnika
Listwa zasilająca z wbudowanym adapterem
Dwa gniazda wielowtykowe w jednym zestawie: maksymalna elastyczność dzięki 5-gniazdowej listwie zasilającej i 2-gniazdowemu adapterowi USB-C, można używać pojedynczo lub w kombinacji
Listwa zasilająca z możliwością rozbudowy
Kompaktowe i wszechstronne: Adapter USB-C do łatwego rozszerzenia listwy zasilającej o 2 gniazda USB
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. prąd ładowania | 3400 mA |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.4 m |
| Szerokość | 5.2 cm |
| Głębokość | 4.2 cm |
| Wysokość | 30.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba gniazd | 5 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
Wiecej informacji o produkcie
- Multi-socket power strip with adapter for connecting up to seven electrical devices via four earthed contact sockets, one Euro socket and two USB outputs
- Two-pole, unilluminated On/Off switch, ideal for switching off not-needed or standby equipment
- No disruptive light and power savings of up to 2 - 3 kWh of energy a year thanks to unilluminated switch
- USB multi-socket power strip replaces separate power supply units: easily charge 2 mobile consumers simultaneously via USB-C cable
- Rapid solution to cable spaghetti without retrofitting: the 5-way power strip, optionally with USB ports, is ideal as a table-top socket, e.g. on the desk behind the monitor
- Socket inserts rotated by 45°
- Socket strip: 4 earthed contact sockets at the top, 1 Euro socket on the side
- Socket adapter with Euro plug: 2 USB-C charging sockets
Zawartość opakowania
- 1 power strip
- 1 socket adapter
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















