Listwa zasilająca 5 gniazd USB-A 17W z wyłącznikiem 3680 W 1.4m biała
00223183
Multi-socket power strip for connecting up to seven electrical devices via five earthed contact sockets and two USB outputs
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. prąd ładowania | 3400 mA |
| Max. USB power | 17 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.4 m |
| Szerokość | 4.5 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Wysokość | 31.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 5 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
Wiecej informacji o produkcie
- Multi-socket power strip for connecting up to seven electrical devices via five earthed contact sockets and two USB outputs
- Ideal for all devices that are charged via USB, e.g. tablet, smartphone, power pack, console
- Two-pole, unilluminated On/Off switch, ideal for switching off not-needed or standby equipment
- No disruptive light and power savings of up to 2-3 kWh of energy a year thanks to unilluminated switch
- Strain relief and kink protection on the plug and on the socket strip protect against cable breakage
- Socket inserts rotated by 45°
- 5 earthed contact sockets
- 2 integrated USB-A charging sockets
Zawartość opakowania
- 1 power strip
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















