Listwa zasilająca 5 gniazd USB-C/A 18W PD/FC płaska 3680 W 1.4m biała
00223186
Multi-socket power strip for connecting up to seven electrical devices via five earthed contact sockets and two USB outputs
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Maks. szybkość ładowania
Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Kompaktowa wtyczka płaska
Kompaktowa i elegancka płaska wtyczka do trudno dostępnych miejsc, np. za szafkami
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Z 2 gniazdami ładowania USB
Z 1x gniazdem USB-A i 1x gniazdo USB-C: idealne do wszystkich urządzeń ładowanych i obsługiwanych przez złącze USB, np. tablet, smartfon, Power Pack, konsola
Supports Power Delivery and Fast Charge
Obsługa technologii Power Delivery i Fast Charge gwarantuje wyjątkowo szybkie ładowanie, szybsze niż w przypadku tradycyjnych technologii ładowania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Technologia ładowania | Power Delivery |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. prąd ładowania | 3000 mA |
| Max. USB power | 18 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.4 m |
| Szerokość | 4.2 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Wysokość | 31.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 5 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
Wiecej informacji o produkcie
- Multi-socket power strip for connecting up to seven electrical devices via five earthed contact sockets and two USB outputs
- Two-pole, unilluminated On/Off switch, ideal for switching off not-needed or standby equipment
- No disruptive light and power savings of up to 2 - 3 kWh of energy a year thanks to unilluminated switch
- Strain relief and kink protection on the plug and power strip protect against cable breakage
- Socket inserts rotated by 45°
- 5 earthed contact sockets
Zawartość opakowania
- 1 power strip
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your device or contact the manufacturer to see whether your device supports PD (Power Delivery).
Due to different firmware versions, individual Apple iPhone and iPad models may not fully support the USB charging function.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















