Listwa zasilająca 5 gniazd z zabezpieczeniem i wyłącznikiem 1,5 m
00223056
Wielogniazdowa listwa zasilająca umożliwiająca podłączenie do pięciu urządzeń elektrycznych
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Ochrona przed przepięciem
Zintegrowana ochrona przeciwprzepięciowa chroni przed skokami napięcia, ładunkami elektrostatycznymi i pośrednimi uderzeniami pioruna
Wskaźnik LED niesprawnego zabezpieczenia przeciwprzepięciowego
Czerwona lampka kontrolna: optyczny wyświetlacz funkcji ochrony przeciwprzepięciowej
Do zawieszania
Zintegrowany haczyk do zawieszania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. prąd upływowy | 6000 A |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Całkowity prąd upływowy | 18000 A |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary Czarny |
| Kolor | Czarny-Szary |
| Kolor | Szary Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Szerokość | 34.5 cm |
| Głębokość | 6.5 cm |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 5 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
| Dodatkowa funkcja | Zabezpieczenie przed przepieciem |
Wiecej informacji o produkcie
- Wielogniazdowa listwa zasilająca umożliwiająca podłączenie do pięciu urządzeń elektrycznych
- Dwubiegunowy włącznik/wyłącznik podświetlany na czerwono, idealny do wyłączania urządzeń, które nie są potrzebne lub znajdują się w trybie gotowości.
- Odciążenie i zabezpieczenie przed załamaniem na wtyczce i listwie gniazda chronią przed przerwaniem kabla
- Wkładki gniazd obracane o 45
- 5 gniazd z uziemieniem
Zawartość opakowania
- 1 listwa zasilająca
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
If the red pilot light on the overvoltage protection does not light up after being switched on, the overvoltage protection is no longer intact. Connected devices are no longer protected.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















