Listwa zasilająca 6 gniazd z wyłącznikiem 1,4 m biała
00116078
Multi-socket power strip for connecting up to six electrical consumers
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 1.4 m |
| Szerokość | 33.4 cm |
| Głębokość | 4.9 cm |
| Wysokość | 4.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba gniazd | 6 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
Wiecej informacji o produkcie
- Multi-socket power strip for connecting up to six electrical consumers
- Un-illuminated, 2-pole On/Off switch, ideal for switching off not-needed or standby equipment
- Green LED function light: shows active current supply and mains voltage
- 6 earthed contact sockets
- Sockets rotated by 45°
Zawartość opakowania
- 1 power strip
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję





