Listwa zasilająca 6 gniazd z wyłącznikiem 1,4 m czarna
00030394
For connecting up to six electrical devices
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.4 m |
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 6 |
| Funkcja 1 | Przełącznik Standard |
Wiecej informacji o produkcie
- Listwa zasilająca z 6 gniazdami
- Przełącznik ON/OFF
- Gniazda obrócone o 45°
- Długość kabla: 1.4m
- Kolor: czarny
- 15 sztuk w ekonomicznym opakowaniu
- Atest TUV/GS
Dane techniczne:
- Kabel: H05VV-F
- Średnica przewodu: 3x1.0mm²
- Maksymalna moc wejściowa: 3500 Watt
- Zasilacz: 230 V / 50 Hz / 16 A
Zawartość opakowania
- 1 listwa zasilająca
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















