Listwa zasilająca 6 gniazd z wyłącznikiem 3680 W 1.5 m aluminiowa
00223103
Multi-socket power strip for connecting up to six electrical devices
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Montaż na ścianie
Do zawieszania: zintegrowane zaczepy do zawieszania do montażu na ścianie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny Aluminium |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Czarny |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Szerokość | 6.7 cm |
| Głębokość | 4.3 cm |
| Wysokość | 41.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 6 |
| Funkcja 1 | Przełącznik Standard |
Wiecej informacji o produkcie
- Multi-socket power strip for connecting up to six electrical devices
- High-quality power strip made from resilient aluminium
- Two-pole, On/Off switch illuminated in red, ideal for switching off devices that are not required or on standby
- Strain relief and kink protection on the plug and on the socket strip protect against cable breakage
- Socket inserts rotated by 45°
- 6 earthed contact sockets
Zawartość opakowania
- 1 power strip
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















