Listwa zasilająca 6 gniazd z zabezpieczeniem indywidualnym 1,4m czarna
P2223773
Multi-socket power strip for connecting up to six individually switchable electrical devices
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Kompaktowa wtyczka płaska
Kompaktowa i elegancka płaska wtyczka do trudno dostępnych miejsc, np. za szafkami
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Ochrona przed przepięciem
Zintegrowana ochrona przeciwprzepięciowa chroni przed skokami napięcia, ładunkami elektrostatycznymi i pośrednimi uderzeniami pioruna
Wskaźnik LED niesprawnego zabezpieczenia przeciwprzepięciowego
Czerwona lampka kontrolna: optyczny wyświetlacz funkcji ochrony przeciwprzepięciowej
Montaż na ścianie
Do zawieszania: zintegrowane zaczepy do zawieszania do montażu na ścianie
Indywidualne przełączanie urządzeń
Indywidualne włączanie i wyłączanie: sześć podświetlanych przełączników, idealnych do komponentów PC i hi-fi lub warsztatu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. prąd upływowy | 6000 A |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Całkowity prąd upływowy | 12000 A |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.4 m |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Głębokość | 4.6 cm |
| Wysokość | 32.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 6 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
| Dodatkowa funkcja | Zabezpieczenie przed przepieciem |
Wiecej informacji o produkcie
- Listwa zasilająca do podłączenia sześciu urządzeń elektrycznych z oddzielnym włącznikiem dla każdego gniazda
- Indywidualne włączanie i wyłączanie: sześć podświetlanych przełączników
- Zintegrowana ochrona przeciwprzepięciowa chroni przed skokami napięcia, ładunkami elektrostatycznymi i pośrednimi uderzeniami pioruna
- Czerwona lampka kontrolna: optyczny wskaźnik funkcji ochrony przeciwprzepięciowej
- Do zawieszenia: zintegrowane uchwyty umożliwiają montaż na ścianie
- Ze zwiększoną ochroną przed dotykiem, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
- Płaska, kompaktowa wtyczka ułatwia podłączenie listwy w trudno dostępnych miejscach, np. za szafkami
- Włącznik/wyłącznik dla całej listy, podświetlany na czerwono – umożliwia wyłączenie wszystkich urządzeń jednocześnie
- Dodatkowe wzmocnienie kabla w punktach z łączeniem z wtyczką oraz listwą zabezpiecza przewód przed pękaniem
- Gniazda umiejscowione pod kątem 45°
- 6 gniazd typu E
- Kompaktowa konstrukcja
Zawartość opakowania
- 1 power strip
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Jeśli czerwona lampka kontrolna nie zapala się po włączeniu, oznacza to, że ochrona przeciwprzepięciowa nie jest aktywna. Podłączone urządzenia nie są już chronione.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję




















