Listwa zasilająca Pro-S 30S 3 gniazda czarno-srebrna 3 m
00133803
For connecting up to three electrical consumers
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Montaż na ścianie
Zintegrowane uchwyty umożliwiają montaż na ścianie za pomocą śrub
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny Aluminium |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Czarny |
| Kolor | Czarno-srebrny |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 3 m |
| Szerokość | 7 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Wysokość | 28.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 3 |
| Funkcja 1 | Przełącznik Standard |
Wiecej informacji o produkcie
- For connecting up to three electrical consumers
- High-quality power strip made from resilient aluminium and featuring heat-resistant plastic inserts
- Socket inserts rotated by 45°
- With two-pole, illuminated safety switch
- With shutter - increased touch protection against accidental contact
Zawartość opakowania
- 1 "Pro-S 30S" power strip
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















