Listwa zasilająca USB 6 portów USB-A włącznik do tabletów i smartfonów 34W
00223201
6-in-1 charging station for home office, office, family - charge and supply power to up to six USB devices simultaneously
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Ochrona przed przeciążeniem i przegrzaniem
Automatyczne zabezpieczenie przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zabezpieczenie przed zwarciem chroni podłączone urządzenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Konsola do gier Laptop iPhone Smartphones Smartwatch Android Smartphones |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie na wyjściu | 5V/ 6,8A |
| Napięcie zasilania | 5 V |
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Typ przewodu | H03VVH2-F |
| Maks. obciążenie połączenia | 34 W |
| Specyfikacja sieciowa | 0.7 A |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Wymagana siła | Gniazdo zasilania |
| Metoda ładowania | Connection |
| Kontrolka ładowania | Oświetlenie LED |
| Maks. prąd ładowania | 6800 mA |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 0.75 mm² |
| Długość kabla | 1.1 m |
| Szerokość | 4 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 2.0000 |
| Liczba urządzeń jednoczenego ładowania | 6 |
Wiecej informacji o produkcie
- 6-in-1 charging station for home office, office, family - charge and supply power to up to six USB devices simultaneously
- Up to 6 USB connections can be used simultaneously
- Simultaneous charging of 2 tablets and 2 smartphones or 6 smartphones
- With LED operating display
- With On/Off main switch
- The ideal charger for most common smartphones, mobile phone and tablets, but also for MP3/MP4 players, portable games consoles and other devices that can be charged via a USB port
- Max. output power: 34 Watt (2 x 5 Watt + 2 x 12 Watt or 4 x 6 Watt)
- 100 - 240 V mains connection suitable for worldwide use in conjunction with country-specific adapter
- Space-saving design, 19 x 4 x 3.5 cm
Zawartość opakowania
- 1 USB charger
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję