Listwa zasilająca z wyłącznikiem nożnym 6 gniazd czarna
00133805
Ten listwa zasilająca z 6 gniazdkami jest idealna do urządzeń, które powinny być zawsze włączone, ale też doskonałym dodatkiem do urządzeń, które chcesz całkowicie wyłączyć. Bardzo łatwa w obsłudze dzięki podświetlanemu przełącznikowi nożnemu!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Oddzielny przełącznik nożny
Z oddzielnym przełącznikiem nożnym do wygodnego włączania i wyłączania urządzeń umieszczonych w trudno dostępnych miejscach
Stałe gniazdo
Gniazdo wtykowe jest stale zasilane prądem niezależnie od położenia przełącznika – zalecane np. dla odbiorników, routerów DSL
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Głębokość | 4.2 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 6 |
| Funkcja 1 | Foot Switch Standard |
Wiecej informacji o produkcie
- For connecting up to six electrical consumers
- High-quality power strip
- Illuminated foot switch
- 6-way (4 switching / 2 permanent)
- Socket inserts rotated by 45°
- With increased protection against accidental contact
- 1.5 m mains connection cable and 1.5 m switch connection cable
Zawartość opakowania
- 1 power strip
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















