Listwa zasilająca zewnętrzna 4 gniazda wyłącznik IP44 4m czarna
00223064
Wielogniazdowa listwa zasilająca umożliwiająca podłączenie do czterech urządzeń elektrycznych na zewnątrz budynku
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Montaż na ścianie
Do zawieszania: zintegrowane zaczepy do zawieszania do montażu na ścianie
Samozamykająca się pokrywka
Samozamykająca się pokrywa zapobiega przedostawaniu się wody i kurzu do gniazdka
Ochrona przed bryzgami wody IP44
Klasa ochrony IP44: bryzgoszczelna zewnętrzna listwa zasilająca do ogrodu, garażu, miejsca budowy itp.
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Typ przewodu | H05VV-F3G1,5 |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekrój żyły przewodu | 1.5 mm² |
| Długość kabla | 4 m |
| Szerokość | 7.1 cm |
| Głębokość | 3.1 cm |
| Wysokość | 32.1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba żył | 3.0000 |
| Liczba gniazd | 4 |
| Funkcja 1 | Przełącznik |
Wiecej informacji o produkcie
- Wielogniazdowa listwa zasilająca umożliwiająca podłączenie do czterech urządzeń elektrycznych na zewnątrz budynku
- Dwubiegunowy włącznik/wyłącznik podświetlany na czerwono, idealny do wyłączania urządzeń, które nie są potrzebne lub są w trybie gotowości
- Odciążenie i zabezpieczenie przed załamaniem na wtyczce i listwie gniazda chronią przed przerwaniem kabla
- Wkładki gniazd obracane o 45
- 4 gniazda z uziemieniem
Zawartość opakowania
- 1 listwa zasilająca
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















