Lornetka 10x50 z pryzmatem Porro
00002804
Porro prism binoculars with high-quality glass optics and BK7 optical glass for a first-rate picture even in extreme situations
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Powłoki soczewek "Blue Coated"
Powłoka soczewki “Blue Coated” eliminuje odbicia i gwarantuje wyraźne zdjęcia, szczególnie przy oświetleniu konturowym i o zmroku
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Prisma |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Waga | 830 g |
| Długość | 19.8 cm |
| Szerokość | 6.3 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Osłona | Guma |
| Typ | Lornetki sportowe |
| Średnica wizjera | 5 mm |
| Budowa | Porro |
| Fokussierung | Joint focusing arrangement |
| Powłoki | Powłoki |
| Bliski punkt | 10 m |
| Pole widzenia / 1000m | 101 m |
| Współczynnik powiększenia | 10x |
Wiecej informacji o produkcie
- Porro prism binoculars with high-quality glass optics and BK7 optical glass for a first-rate picture even in extreme situations
- Soft touch body for shock protection and an optimal grip, therefore ideal for travel, sport and leisure time
- Due to reversible eyecups also suitable for wearers of glasses
- Compensates up to +/-3 diopters thus delivering clear images for spectacle wearers
- Quick and easy to focus thanks to large focusing wheel
- 1/4" (6.4 mm) thread allows you to attach a tripod (includes thread cover)
Zawartość opakowania
- 1 pair of binoculars
- 1 storage case
- 1 carrying strap
- 1 cleaning cloth
- 1 lens cover
- Operating instructions
Wskazówki dla użytkownika
The diopter compensation can be adjusted on the right side. The left eyepiece cannot be rotated.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
