Lornetka Vision 12x25 dachowa BK7 z regulacją ostrości
00002811
Compact roof prism binoculars with high-quality glass lens and optical glass with BK7 prisms - first-class image quality even in extreme situations
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Vision |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica obiektywu | 25 mm |
| Waga | 246 g |
| Długość | 11.2 cm |
| Szerokość | 3.4 cm |
| Wysokość | 11.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Osłona | Guma |
| Typ | Lornetka |
| Średnica wizjera | 2.08 mm |
| Budowa | Dach |
| Fokussierung | Joint focusing arrangement |
| Powłoki | Powłoki |
| Bliski punkt | 3 m |
| Pole widzenia / 1000m | 78 m |
| Współczynnik powiększenia | 12x |
Wiecej informacji o produkcie
- Compact roof prism binoculars with high-quality glass lens and optical glass with BK7 prisms - first-class image quality even in extreme situations
- 12x magnification: spot the tiniest details, even from a long distance, e.g. when nature-watching
- 25 mm lens: excellent brightness and resolution even in low light
- BK7 prisms for bright, clear and natural images
- Roof prism binoculars: space-saving construction, slim and straight-lined design, comfortable handling - ideal for hikes and other outdoor activities
- Soft-touch housing for impact resistance and optimal grip, making it ideal for travel, sport and leisure
- Slip-on eyecups : also suitable for glasses wearers
- Dioptre compensation of up to +/- 3 for a sharp and clear image for glasses wearers
- Large focus wheel: fast and convenient focussing
- Includes storage bag and carrying strap: lightweight and comfortable to transport
Zawartość opakowania
- 1 “Vision” binoculars
- 1 storage bag
- 1 carrying strap
- 1 cleaning cloth
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
