LT Sleeve Genua 15.6 grey
00227054
Ideal for the office, university or when on the move in the city, the stylish laptop sleeve provides convenient transport, safe storage and protection from dirt, scratches and moisture for a laptop plus accessories
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Przegroda na laptop
Torba na laptopa do bezpiecznego transportu
Smukła konstrukcja
Nowoczesny, smukły pokrowiec na laptop
Pojemna przednia kieszeń
Pojemna przednia kieszeń z bezpiecznym zamkiem błyskawicznym na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 39,62 cm (15,6") |
| Przystosowany dla | Laptop |
| Pasuje do | Universal |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szary |
| Kolor | Szary |
| Seria | Genua |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 41 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Waga | 225 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 40 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 29 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 2 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Ideal for the office, university or when on the move in the city, the stylish laptop sleeve provides convenient transport, safe storage and protection from dirt, scratches and moisture for a laptop plus accessories
- Pleasant, flecked material
- Zip compartment on the front
- Neutral design as the ideal notebook sleeve for men and women
Zawartość opakowania
- 1 "Genua" laptop sleeve
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję