Mikrofon dynamiczny Jam Star kabel 3 m z adapterem
00046004
For hobby and leisure use, e.g. as a karaoke microphone for singing fun with friends and family, or ambitious amateur singers and presenters at small events
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Adapter 6,35 mm
Adapter do podłączania do wieży stereo, stołu mikserskiego itp. z wejściem audio 6,35 mm
Włącznik/wyłącznik
Aby wszyscy dobrze Cię usłyszeli: praktyczny włącznik/wyłącznik umożliwia szybkie wyciszenie dźwięku
Odłączany kabel
Niezawodne, bezpieczne połączenie i wydajna transmisja danych: Dzięki blokowanej wtyczce XLR można odłączyć mikrofon od kabla przez jego proste odblokowanie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 100 Hz-10kHz |
| Impedancja | 600 Ω |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 3 m |
| Długość | 52 mm |
| Szerokość | 52 mm |
| Wysokość | 170 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Handheld microphone |
| Typ | Mono |
| Dynamika | - 75 dB |
| Typ | Dynamic |
| Charakterystyka kierunkowości | Cardioid |
Wiecej informacji o produkcie
- For hobby and leisure use, e.g. as a karaoke microphone for singing fun with friends and family, or ambitious amateur singers and presenters at small events
- Connection cable (3 m) with 3.5 mm jack connection: even with the cable, there is plenty of room for movement for dynamic presentations or choreography
- Simple microphone swap and easy connection without mixing up cables
- If the cable gets worn, only the cable has to be replaced
- 3.5 mm: for connection to e.g. a loudspeaker for presentations, performances and singing in small-scale settings
- 6.35 mm: for connection to e.g. a loudspeaker for larger events with a more professional feel
Zawartość opakowania
- 1 “Jam Star” dynamic microphone
- 1 XLR connection cable - 3.5 mm
- 1 jack plug adapter 3.5 mm - 6.35 mm
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge podlaczyc kabel XLR do zlacza mikrofonu?
Oczywiscie — do mikrofonu mozna podlaczyc równiez kabel XLR. Jest to szczególnie zalecane, jesli uzywasz mikrofonu w warunkach profesjonalnych.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję