Mikrofon dynamiczny Vocal Pro kabel 6,35 mm 3 m z włącznikiem
00046006
Dynamic microphone for voice and song transmissions for keen amateur singers and presenters, as well as small but professional stage appearances
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Włącznik/wyłącznik
Aby wszyscy dobrze Cię usłyszeli: praktyczny włącznik/wyłącznik umożliwia szybkie wyciszenie dźwięku
Odłączany kabel
Niezawodne, bezpieczne połączenie i wydajna transmisja danych: Dzięki blokowanej wtyczce XLR można odłączyć mikrofon od kabla przez jego proste odblokowanie
Wytrzymała obudowa metalowa
Wytrzymała obudowa metalowa chroniąca przed uszkodzeniem i wpływami zewnętrznymi
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 100 Hz-10kHz |
| Impedancja | 600 Ω |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 3 m |
| Długość | 54 mm |
| Szerokość | 54 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Handheld microphone |
| Typ | Mono |
| Dynamika | - 71 dB |
| Typ | Dynamic |
| Charakterystyka kierunkowości | Cardioid |
Wiecej informacji o produkcie
- Dynamic microphone for voice and song transmissions for keen amateur singers and presenters, as well as small but professional stage appearances
- Connection cable (3 m) with 6.35 mm jack connection: even with the cable, there is plenty of room for movement for dynamic presentations or choreography
- Simple microphone swap and easy connection without mixing up cables
- If the cable gets worn, only the cable has to be replaced
- Ideal for small-scale stage appearances by garage bands and amateur comedians or presentations at club parties, weddings, etc.
Zawartość opakowania
- 1 “Vocal Pro” dynamic microphone
- 1 XLR connection cable - 6.35 mm
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge podlaczyc kabel XLR do zlacza mikrofonu?
Oczywiscie — do mikrofonu mozna podlaczyc równiez kabel XLR. Jest to szczególnie zalecane, jesli uzywasz mikrofonu w warunkach profesjonalnych.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję