Mikrofon kierunkowy RMN Uni do akcesoriów
00004647
For improved audio and video recordings with smartphones, tablets, cameras, camcorders, laptops, PCs, etc.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Dla wszystkich urządzeń końcowych
Od smartfona do kamery wideo – zarówno dla blogerów jak i filmowców: mikrofon nadaje się do wszystkich urządzeń
Rama antywstrząsowa
Tłumiąca drgania ramka z funkcją Anti Shock absorbuje mechaniczne odgłosy wibracji i hałasy otoczenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 50 Hz - 20 kHz |
| Impedancja | 2200 Ω |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla | 0.32 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Camera microphone |
| Typ | Mono |
| Dynamika | -32 dB +/- 3 dB |
| Typ | Dynamic |
| Charakterystyka kierunkowości | Cardioid |
Wiecej informacji o produkcie
- do lepszego nagrywania audio i wideo za pomocą smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, camcorderów, laptopów, komputerów PC itd.
- pasywny, dynamiczny mikrofon kierunkowy
- Plug & Play: zasilanie jest dostarczane przez odpowiednie urządzenie końcowe, nie są potrzebne baterie
- aluminiowa obudowa
- kompaktowy, lekki i mocny
- tłumiąca drgania rama antywstrząsowa absorbuje mechaniczne odgłosy wibracji i hałasy otoczeni
- ochrona przed wiatrem dla lepszej jakości nagrywania na zewnątrz
- z torbą do bezpiecznego przechowywania
- z nóżką na lampę błyskową i gwintem statywu 1/4" (6,4 mm)
- 1 x wtyczka TRRS 3,5 mm (dla smartfonów, komputerów Mac, laptopów, PC), długość kabla ok. 32 cm
- 1 x wtyczka TRS 3,5 mm (dla lustrzanek cyfrowych, kamer, rejestratorów audio), kabel spiralny oszczędzający miejsce, aby uniknąć plątaniny kabli
Zawartość opakowania
- 1 "Uni" directional microphone
- 1 anti-shock frame
- 1 3.5 mm TRRS plug
- 1 3.5 mm TRS plug
- 1 wind shield
- 1 storage bag
Wskazówki dla użytkownika
Not suitable for Dell PCs.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję