Mini statyw Ball L srebrny
00004551
Ten mały i lekki statyw oferuje wyjątkową przenośność. Można go wygodnie zabrać ze sobą w dowolne miejsce, niezależnie od tego, czy chodzi o zakupy, uroczystości rodzinne czy spacery po okolicy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Głowica kulowa
Głowica kulowa umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu do wykonywania zdjęć o orientacji pionowej i poziomej
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Video 3D Foto |
| Polecane Użycie | Photo/Video |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 114 g |
| Regulacja wysokości kolumny środkowej | Brak |
| Maksymalna wysokość | 21 cm |
| Min. wysokość | 14 cm |
| Wielkość opakowania | 16 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Mini statyw |
| Noga statywu | 2-częściowy (1x rozciągany) |
| Uchwyt | Brak |
| Głowica statywu | 3D Ball Head |
| Maksymalne obciążenie | 300 g |
Wiecej informacji o produkcie
- Obraz bez rozmyć i stabilność na nierównych powierzchniach
- Do kamer fotograficznych i wideo, mikrofonów i minigłośników
Zawartość opakowania
- 1 mini-statyw „Ball”
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję