Mobilny stojak do TV VESA 1000×600 do 100 cali maks. 80 kg
00220875
Niezależnie od tego, czy chcesz zaprezentować swój film wizerunkowy, najnowsze dane firmy, czy po prostu cieszyć się kolejnym meczem piłki nożnej z gośćmi lub klientami – z podstawą pod telewizor na kółkach możesz przestawić telewizor tam, gdzie go potrzebujesz.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Specjalne urządzenie antykradzieżowe
Urządzenie antykradzieżowe pozwala na zabezpieczenie telewizora kłódką
Menedżer kabli
Zwijarka kabla zapewnia porządek i wymagane odciążenie kabla
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Kółka w zestawie
Stojak na telewizor na kółkach zapewnia dowolne przesuwanie w pomieszczeniu i umożliwia lekki transport
Nadaje się do sfery publicznej
Przetestowano według kryteriów uznanych instytucji badawczych do użytku w miejscach publicznych, np. w hotelach, salach konferencyjnych, urzędach publicznych lub na targach
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Regulacja wysokości w 3 stopniach
Wystarczy ustawić żądaną wysokość ekranu, aby uzyskać idealny kąt widzenia
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Rekomendowana wielkość ekranu | 124 - 254 cm (49" -100") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 254 cm (100") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 124 cm (49") |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wymiary ekranu | 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 223,52 cm (88") 254 cm (100") 127 cm (50") 165 cm (65") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Maks. obciążenie | 25 kg |
| Maks. ciężar na uchwyt TV | 80 kg |
| VESA (od-do) | 400x400 - 1000x600 |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 400 600 x 400 800 x 400 800 x 600 1000 x 600 |
| Szerokość | 68.3 cm |
| Głębokość | 109.4 cm |
| Wysokość | 168.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | TV-Trolley |
| Właściwości | Height adjustable |
Wiecej informacji o produkcie
- Mobilny stojak telewizyjny do telewizorów o przekątnej ekranu od 124 cm do 254 cm (49„ do 100”)
- Różnorodne możliwości ustawienia dzięki 4 elastycznym kółkom
- 4 blokowane hamulce na kółkach stojaka telewizyjnego zapewniają pewny chwyt na wszystkich podłogach podczas postoju
- Praktyczna powierzchnia do przechowywania: stabilna półka na dekodery (np. odbiorniki), laptopy itp.
- Zintegrowany kanał kablowy zapewnia porządek i zapobiega plątaniu się kabli oraz ryzyku potknięcia
- Uchwyt telewizyjny nadaje się do szczególnie dużych telewizorów o przekątnej do 100 cali (254 cm)
- Wózek telewizyjny obsługuje wszystkie standardy VESA od 400 x 400 do 1000 x 600
- Wszystko w zestawie: dzięki różnorodnym akcesoriom montażowym można od razu przystąpić do pracy
Zawartość opakowania
- 1 wózek pod telewizor „Trolley”
- Elementy montażowe
- 1 instrukcja montażu
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję