Mobilny stojak do TV VESA 600×400 do 75 cali maks. 40 kg
00220874
Mobilny stojak telewizyjny do telewizorów o przekątnej ekranu od 81 do 191 cm (32„ do 75”)
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Menedżer kabli
Zwijarka kabla zapewnia porządek i wymagane odciążenie kabla
System Easy Fix
Zawsze prosto i szybko: wystarczy jeden ruch ręką, aby spontanicznie ustawić telewizor w żądanej pozycji – zupełnie bez użycia narzędzi
Kółka w zestawie
Stojak na telewizor na kółkach zapewnia dowolne przesuwanie w pomieszczeniu i umożliwia lekki transport
Nadaje się do sfery publicznej
Przetestowano według kryteriów uznanych instytucji badawczych do użytku w miejscach publicznych, np. w hotelach, salach konferencyjnych, urzędach publicznych lub na targach
10-letnia gwarancja
10-letnia gwarancja: znacznie wykraczająca poza ustawową gwarancję
Sprawdzona jakość
Stuprocentowa pewność dzięki naszemu sprawdzonemu bezpieczeństw: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują zachowanie wysokich standardów jakości
Regulacja wysokości w 3 stopniach
Wystarczy ustawić żądaną wysokość ekranu, aby uzyskać idealny kąt widzenia
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Rekomendowana wielkość ekranu | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 191 cm (75") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wymiar szerokości półki | 295 mm |
| Długość | 485 mm |
| Wymiary ekranu | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Szerokość półki | 29.5 cm |
| Długość półki | 48.5 cm |
| Maks. obciążenie | 10 kg |
| Maks. obciążenie | 50 kg |
| Maks. ciężar na uchwyt TV | 40 kg |
| Obciażenie półki | 10 kg |
| VESA (od-do) | 200x200 - 1000x600 |
| Kompatybilne z Vesa | 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Szerokość | 88.4 cm |
| Głębokość | 66.6 cm |
| Wysokość | 154.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość półek | 1 Piece |
| Typ | TV-Trolley |
| Właściwości | Height adjustable |
Wiecej informacji o produkcie
- Mobilny stojak telewizyjny do telewizorów o przekątnej ekranu od 81 do 191 cm (32„ do 75”)
- Różnorodne opcje ustawienia dzięki 4 elastycznym kółkom
- 4 blokowane hamulce na kółkach stojaka telewizyjnego zapewniają pewny chwyt na wszystkich podłogach podczas postoju
- Płynna regulacja nachylenia w zakresie +/-10°
- Praktyczna powierzchnia do przechowywania: stabilna półka na dekodery (np. odbiorniki), laptopy itp., z 5-stopniową regulacją wysokości
- Zintegrowany kanał kablowy zapewnia porządek i zapobiega plątaniu się kabli oraz ryzyku potknięcia
- Wózek pod telewizor obsługuje wszystkie standardy VESA od 200 x 200 do 600 x 400
- Wszystko w zestawie: dzięki różnorodnym akcesoriom montażowym można od razu przystąpić do pracy
Zawartość opakowania
- 1 wózek pod telewizor „Trolley”
- Elementy montażowe
- 1 instrukcja montażu
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję