Monitorh., FM, Gas spring, BL,3x32
00220909
Odpowiednie krzesło i biurko zapewniają warunki do bardziej ergonomicznego środowiska pracy. Nie zapomnij też o ramieniu do monitora, które pozwala ustawić komputer na odpowiedniej wysokości. Sprzyja to pracy przyjaznej dla pleców i ergonomicznemu ułożeniu ciała. Zwiększ swój potencjał użytkownika dzięki ramieniu do monitora Hama.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zintegrowany organizer kabli
Dla uporządkowanej organizacji miejsca pracy: osłona na kable umożliwia poprowadzenie kabla monitora w uporządkowany sposób za ekranem, co pozwala uniknąć plątaniny kabli i zaoszczędzić miejsce, a dodatkowo odciąża kabel, chroniąc go przed złamaniem
Pełna swoboda ruchu uchwytu monitora
Dla ergonomicznego miejsca pracy: ten uchwyt na monitor dopasowuje się do indywidualnych potrzeb i postawy podczas siedzenia – możliwość bezstopniowej regulacji wysokości, obracania, przechylania, zdejmowania i ustawiania w orientacji pionowej lub poziomej zapewnia ergonomię w biurze i w domu
Regulacja wysokości za pomocą sprężyny gazowej
Regulacja wysokości jednym ruchem ręki: dzięki wysoce wydajnej sprężynie gazowej dopasowywanie wysokości każdego monitora, nawet tych najcięższych, jest dziecinnie proste – idealne rozwiązanie dla współdzielonych biurek
Sprawdzona jakość
Sprawdzone bezpieczeństwo urządzenia i 10-letnia gwarancja stanowią dodatkowe zabezpieczenie: wymagające testy obciążenia, stabilności i działania gwarantują wysokie standardy jakości
Wygodne mocowanie zaciskowe od góry
Szybki i łatwy montaż na biurku: uchwyt na monitor można błyskawicznie przymocować do biurka za pomocą śruby zaciskowej – wystarczy przymocować go od góry do biurka i dokręcić
Zdejmowalna płyta VESA
Prosty montaż monitora: najpierw umieść płytę VESA na monitorze, następnie zawieś uchwyt na monitor i gotowe
3 monitory do 32 cali i 12 kilogramów
Odpowiedni do monitorów wyższej klasy i o niewielkiej wadze – ergonomiczny element wyposażenia biura o podwójnym ramieniu na trzy monitory: podwójny uchwyt na monitor nadaje się do wszystkich rozmiarów ekranów o przekątnej od 43 cm do 81 cm (od 17" do 32") i o masie do 12 kg na ramię
Zaciski lub wiercenie
Mocowanie zaciskowe bez wiercenia lub trwały montaż przy użyciu wkrętów i kołków rozporowych: dzięki szerokiej gamie materiałów montażowych urządzenie można umieścić w dowolnym miejscu – z użyciem wiertarki lub bez – wybór należy do Ciecie
Obrót o 360°
Pełny obrót ekranu: obrót o 360° dla optymalnego ustawienia, idealny do pracy w orientacji poziomej i pionowej przy specjalnych wymaganiach oprogramowania – monitor wystarczy obrócić w zależności od zadania, programu i wygody
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Rekomendowana maks. wielkość ekranu | 81 cm (32") |
| Rekomendowana minimalna wielkość ekranu | 43.18 cm (17") |
| Grubość blatu | 5 cm |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Dynamic Flex |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wymiary ekranu | 81 cm (32") |
| Maks. rozmiar monitora | 89 cm |
| Kompatybilne z Vesa | 100 x 100 75 x 75 |
| Szerokość | 14 cm |
| Głębokość | 158.4 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Uchwyt do monitoru LCD TFT Ramię monitora Ramię monitora |
| Maksymalne obciążenie ramienia monitora | 12 kg |
| Standard montażu monitora | VESA z adapterem |
| Nachylenie - | 45 ° |
| Nachylenie + | 45 ° |
| Obrót | 360 ° |
| Maksymalne obciążenie | 12 kg |
| Maximum swivel range | 180 ° |
Wiecej informacji o produkcie
- More ergonomics, comfort and space at the desk with 3 monitors: with the fully mobile monitor stand, the position of your screen-based workstation adapts to you, not the other way round - for an ergonomic posture with less neck and back pain
- Work, game and surf while protecting your back: inexpensively and ergonomically retrofit your desk, making it ideal for hours-long gaming sessions too
- For the installation of three TFT/LCD/LED monitors with a screen diagonal of 43 to 81 cm (17" to 32")
- Whether it be the office or gaming, flat or curved: also suitable for curved monitors
- Compatible with screens with the following VESA standards: 75 x 75, 100 x 100
- Stepless height adjustment up to 79.1 cm
- Up to +/- 45° continuous tilt
- Monitor arms pivotable up to 180° at 3 joints
- The monitor arms can be extended up to 74.5 cm
- For clamping to table tops with a thickness of 1 to 5 cm
- Supplied foam for the clamp holder protects your desk from scratches and traces of wear
Zawartość opakowania
- 1 monitor mount
- Mounting hardware
- 1 foam pad
- 1 installation instructions
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję