Monokular Vision 10x25 BK7
00002812
Compact roof prism binoculars with high-quality glass optics and BK7 optical glass for first-class image quality even in extreme situations
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Vision |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica obiektywu | 25 mm |
| Waga | 80 g |
| Długość | 3.4 cm |
| Szerokość | 3.4 cm |
| Wysokość | 11.2 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Osłona | Guma |
| Typ | Lornetka |
| Średnica wizjera | 2.5 mm |
| Budowa | Monokular |
| Fokussierung | Single ocular focusing |
| Powłoki | Wielopowłokowy |
| Bliski punkt | 3 m |
| Pole widzenia / 1000m | 96 m |
| Współczynnik powiększenia | 10x |
Wiecej informacji o produkcie
- Compact roof prism binoculars with high-quality glass optics and BK7 optical glass for first-class image quality even in extreme situations
- 10x magnification: spot details even from a long distance, e.g. when nature watching
- 25 mm lens: excellent brightness and resolution even in low light
- BK7 prisms for bright, clear and natural images
- Soft-touch housing for impact resistance and optimal grip, making it ideal for travel, sport and leisure
- Slip-on eyecups: also suitable for glasses wearers
- Dioptre compensation of up to +/- 3 for a sharp and clear image for glasses wearers
- Includes storage bag and wrist loop: easy and comfortable to transport
Zawartość opakowania
- 1 “Vision” monocular
- 1 storage bag
- 1 hand strap
- 1 cleaning cloth
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję