Multimetr cyfrowy CAT III 300 V
00223565
Compact manual multimeter for measuring voltage, current and resistance
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres pomiaru DC | Powyżej 250 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Zólty |
| Kolor | Zólty |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 186 g |
| Szerokość | 70 mm |
| Głębokość | 28 mm |
| Wysokość | 137 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Zakres pomiaru AC | Powyżej 250 V |
| Dodatkowa funkcja | Test diody |
Wiecej informacji o produkcie
- Compact manual multimeter for measuring voltage, current and resistance
- Digital multi-meter with LCD display for measuring DC voltage, AC voltage, DC current, AC current and resistance
- DC voltage measuring range: 200 mV to 300 V
- AC voltage measuring range: 200 V to 300 V
- Direct current measuring range: 200 μA to 10 A
- Resistance measuring range: 200 Ohm to 2 MOhm
- Diode check with acoustic signal
- TTL test signal (digital technology) 3 V
- With automatic polarity indicator
- 3.5-digit display
- Changeable fuses (250 mA and 10 A)
Zawartość opakowania
- 1 digital multimeter
- 1 red measuring cable
- 1 black measuring cable
- 1 9V block
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję