Multiswitch SAT Lypsi SE 5/8 NT
00044306
Masz tylko jedną antenę satelitarną, ale kilka odbiorników? Twoja żona nie chce oglądać piłki nożnej, a twoja córka koniecznie chce oglądać swój ulubiony serial? Multi switch rozwiązuje wszystkie problemy: rozdziela sygnały tak, że każdy może oglądać to, co chce.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Odsprzęganie ≥ 35 dB
Szczególnie wysokie tłumienie odsprzężenia polepsza odporność na zakłócenia wejść sygnałowych
Odpowiedni dla kanału zwrotnego
Przyłącze kompatybilne z kanałem zwrotnym do aplikacji interaktywnych poprzez wejście antenowe
Kompatybilny z czteroportowym przełącznikiem LNB
Możliwość podłączenia do czteroportowego przełącznika LNB
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Strata przekazu | 6 - 10 dB |
| Spektrum częstotliwości SAT/naziemna TV | 47 - 862 MHz 950 - 2200 MHz 5 - 862 MHz |
| Maks. poziom wyjściowy | 90 dBµV |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Moc | 8 W |
| Maks. zdalne zasilanie prądem | 500 mA |
| Napięcie lini | 90 - 250 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Linia produktowa | Essential Line |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rozprzężenie wyjście SAT >= | 35 dB |
Wiecej informacji o produkcie
Szczególnie niskie zużycie energii dzięki wbudowanemu zasilaczowi sieciowemu o wysokiej sprawności, z funkcją standby;
Łącze kanału zwrotnego do aplikacji interaktywnych, jak np. Internet lub telefon poprzez modem kablowy;
Możliwość podłączenia do czteroportowego przełącznika LNB;
Szczególnie wysokie tłumienie odsprzężenia polepsza odporność na zakłócenia wejść sygnałowych
Zawartość opakowania
- 1 "Lypsi SE" SAT multiswitch
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
