Mysz bezprzewodowa optyczna MC-300 przewodowa czarna
00182606
Idealnie symetryczna myszka może być obsługiwana zarówno przez osoby prawo-, jak i leworęczne. Przewód o optymalnej długości 1,8 m zapewnia wygodne użytkowanie: jest wystarczająco długi, by swobodnie korzystać z myszki, jednak nie przeszkadza w trakcie pracy przy komputerze.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Dla osób prawo- i leworęcznych
Idealnie symetryczna forma jest odpowiednia zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych
Gumowane powierzchnie
Pokryte gumową warstwą powierzchnie zapewniają lepszą chwytność i większy komfort użytkowania
Ciche klawisze główne
Ciche klawisze główne umożliwiają bezawaryjną i komfortową pracę bez głośnego klikania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Mouse wheel (material) | Gummiert |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| DPI-Range | 1200 |
| Kompatybilny system operacyjny | Windows 11/10/8/7 MAC OS 10.10 or higher |
| Maks. DPI | 1200 |
| Funkcje specjalne | Powierzchnia pokryta gumą |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Form factor | Right and left handed |
| Seria | MC-300 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 87.92 g |
| Długość kabla | 180 cm |
| Szerokość | 5.8 cm |
| Głębokość | 10.3 cm |
| Wysokość | 3.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Biuro |
| Typ | Standard |
| Liczba przycisków myszy | 3 przyciski wraz z rolką przewijania |
| Scroll wheel | Scroll |
| Technika | Optycznie czerwone |
| Mouse - Sliding Pads | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Mouse - Keys | Whisper |
Wiecej informacji o produkcie
- Kompaktowa mysz wyposażona w 3 przyciski
- Antypoślizgowy uchwyt sprawia, że mysz wygodnie i pewnie leży w dłoni
- Idealnie symetryczny kształt jest odpowiedni zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych
- Ciche przyciski główne: zapewnij sobie i innym relaksującą, niczym niezakłóconą pracę
- Długość kabla: 180 cm
- Wymiary: 5,8 x 10,3 x 3,7 cm
- Kolor: czarny
Zawartość opakowania
- 1 "MC-300" optical 3-button mouse
- 1 instruction manual
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7/Vista, MAC OS 10.10 or later
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję