Mysz bezprzewodowa WM-450 ergonomiczna Multi-Device biała
00173080
Podłącz wiele urządzeń bez kabla: optyczna mysz z 7 przyciskami i kółkiem przewijania umożliwia bezprzewodowe sterowanie komputerem PC, tabletem i laptopem przez Bluetooth lub radio w połączeniu z odbiornikiem USB-A.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
Niezwykle ciche przyciski
Cicha myszka bez dźwięku klikania: niezwykle ciche przyciski umożliwiają bezproblemową i swobodną pracę z myszką bezprzewodową
Przyciski przeglądarki
Praktyczne przyciski boczne: przyciski przeglądarki, w które wyposażona jest ta myszka bezprzewodowa, obsługują funkcje Dalej/Wstecz, ułatwiając korzystanie z przeglądarki internetowej, programu Outlook itd.
Asystent SI do wielu programów
Wydajniejsza praca dzięki sztucznej inteligencji: przycisk Assist aktywuje obsługującego wiele programów asystenta SI
Odbiornik USB z możliwością schowania
Stałe miejsce: odbiornik USB można schować w obudowie myszki, co pozwala zaoszczędzić miejsce
Match Your Style
Teraz Twoje biurko stanie się bardziej barwne: ta kolorowa myszka stawia stylowy akcent i zapewnia dobry nastrój podczas pracy
Myszka podłączana przez Bluetooth lub radiowo
Wszędzie gotowa do pracy: ta myszka typu multi-device ma 1 kanał radiowy i 2 kanały Bluetooth, dzięki czemu może być podłączona do maksymalnie 3 urządzeń końcowych jednocześnie, a przełączanie możliwe jest w mgnieniu oka za naciśnięciem przycisku
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Nowe ze starego: obudowa i przyciski tego produktu składają się w 65 % z certyfikowanego tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Mouse wheel (material) | Metal |
| Materiał | Materiał syntetyczny Post-Consumer Material |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| DPI-Range | 1600 1200 800 |
| Kompatybilny system operacyjny | Windows 11/10 Android 4.3 or higher MacOS 11 or later iOS 14 or higher iPadOS 14 or higher Android 8.0 or higher |
| Maks. DPI | 1600 |
| Zasięg | 10 m |
| Funkcje specjalne | Tryb oszczędzania energii Włącznik/wyłącznik Podstawka baterii LED Browser key Varius dpi-Stages |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Metoda ładowania | USB-C socket |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Form factor | Right handed |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 6.8 cm |
| Głębokość | 9.8 cm |
| Weight (including batteries) | 65 g |
| Wysokość | 3.6 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba przycisków DPI | 1 |
| Typ | Myszka PC Right handed |
| Liczba przycisków myszy | 7 Keys |
| Scroll wheel | Scroll |
| Technika | Optycznie czerwone |
| Mouse - Sliding Pads | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Mouse - Keys | Whisper |
Wiecej informacji o produkcie
- Podłącz wiele urządzeń bez kabla: optyczna mysz z 7 przyciskami i kółkiem przewijania umożliwia bezprzewodowe sterowanie komputerem PC, tabletem i laptopem przez Bluetooth lub radio w połączeniu z odbiornikiem USB-A.
- Niezawodna technologia Bluetooth i 2,4 GHz o zasięgu 10 metrów (w zależności od warunków użytkowania i otoczenia)
- Polimerowe nakładki na mysz zapewniają płynne ruchy myszy i nieprzerwaną pracę
- Kółko myszy wykonane z wysokiej jakości aluminium
- Mysz komputerowa z przełącznikiem dpi do zmiany rozdzielczości między 800, 1200 i 1600 DPI
- Oddzielny przełącznik włączania/wyłączania myszy biurowej
- Tryb czuwania po 5 minutach bezczynności myszy bezprzewodowej
- Odbiornik radiowy łączy mysz z laptopem itp. – prosta obsługa Plug and Play bez instalacji sterowników
Zawartość opakowania
- 1 mysz wielourządzeniowa „WM-450”
- 1 odbiornik USB-A
- 2 baterie AAA Micro
- 1 instrukcja obsługi
| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | Not relevant |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | Not relevant |
Wymagania systemowe
- Windows 11/10: all functions can be used; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
- May be usable to a limited degree with the MacOS 11 or later, iOS 14 or later, iPadOS 14 or later or Android 8.0 or later operating systems
- For Bluetooth on laptops or desktop PCs: existing Bluetooth function or receiver
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
