Mysz bezprzewodowa WM600 Multi-Device RF 6 przycisków przezroczysta
00173094
Connect multiple devices without a cable: The optical 6-button mouse with scroll wheel in a transparent design allows wireless control of the PC, tablet and laptop via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver - especially practical for life on the move thanks to the flat design
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
Niezwykle ciche przyciski
Cicha myszka bez dźwięku klikania: niezwykle ciche przyciski umożliwiają bezproblemową i swobodną pracę z myszką bezprzewodową
Dla użytkowników prawo- i leworęcznych
Pasuje do każdej dłoni: idealnie symetryczna konstrukcja myszki optycznej jest odpowiednia zarówno dla użytkowników prawo-, jak i leworęcznych
Asystent SI do wielu programów
Wydajniejsza praca dzięki sztucznej inteligencji: przycisk Assist aktywuje obsługującego wiele programów asystenta SI
Odbiornik USB z możliwością schowania
Stałe miejsce: odbiornik USB można schować w obudowie myszki, co pozwala zaoszczędzić miejsce
Myszka podłączana przez Bluetooth lub radiowo
Wszędzie gotowa do pracy: ta myszka typu multi-device ma 1 kanał radiowy i 2 kanały Bluetooth, dzięki czemu może być podłączona do maksymalnie 3 urządzeń końcowych jednocześnie, a przełączanie możliwe jest w mgnieniu oka za naciśnięciem przycisku
Myszka typu multi-device z akumulatorem
Wydajność i możliwość ponownego ładowania: wbudowany w tę myszkę bezprzewodową akumulator litowo-polimerowy gwarantuje maksymalną elastyczność stosowania
Płaska myszka
Easy going: ta płaska myszka sprawia, że praca idzie jakby łatwiej, niezależnie od tego, czy wykonywana jest w domu, w biurze, czy też mobilnie poza biurem – a kiedy już skończysz pracę, schowasz ją w każdej, nawet najcieńszej torbie/torebce
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Nowe ze starego: obudowa i przyciski tego produktu składają się w 65 % z certyfikowanego tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Mouse wheel (material) | Metal |
| Materiał | Materiał syntetyczny Aluminium Post-Consumer Material |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| DPI-Range | 1600 1200 800 |
| Kompatybilny system operacyjny | Windows 11/10 MacOS 11 or later iOS 14 or higher iPadOS 14 or higher Android 8.0 or higher |
| Maks. DPI | 1600 |
| Zasięg | 10 m |
| Funkcje specjalne | Włącznik/wyłącznik Browser key Varius dpi-Stages |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Lithium-Ionen |
| Metoda ładowania | USB-C socket |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Transparent |
| Form factor | Right and left handed |
| Kolor | Transparent |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 5.6 cm |
| Głębokość | 11.2 cm |
| Weight (including battery) | 72 g |
| Cable length (charging cable) | 1.8 m |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba przycisków DPI | 1 |
| Typ | Myszka PC |
| Liczba przycisków myszy | 6 przycisków wraz z rolką przewijania |
| Scroll wheel | Scroll |
| Technika | Optycznie czerwone |
| Mouse - Sliding Pads | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Mouse - Keys | Whisper |
Wiecej informacji o produkcie
- Connect multiple devices without a cable: The optical 6-button mouse with scroll wheel in a transparent design allows wireless control of the PC, tablet and laptop via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver - especially practical for life on the move thanks to the flat design
- Reliable Bluetooth and 2.4 GHz radio technology with a range of 10 metres (depending on use and environmental conditions)
- Polymer-coated mouse skates ensure fluid mouse movements and uninterrupted working
- Mouse wheel made from high-quality aluminium
- PC mouse with dpi switch for switching between 800, 1200 and 1600 DPI
- Separate On/Off switch for the office mouse
- The radio receiver connects the mouse and laptop, etc. - simple Plug and Play without driver installation
Zawartość opakowania
- 1 “WM-600” multi-device mouse
- 1 USB-A receiver
- 1 USB charging cable (USB-A to USB-C)
- 1 cable manager
- 1 instruction manual

| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 1.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 1.0 W |
Wymagania systemowe
- Windows 11/10: all functions can be used; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
- May be usable to a limited degree with the MacOS 11 or later, iOS 14 or later, iPadOS 14 or later or Android 8.0 or later operating systems
- For Bluetooth on laptops or desktop PCs: existing Bluetooth function or receiver
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję