Mysz pionowa EWM-700R bezprzewodowa Multi Device akumulator antracyt
00173095
Podłącz wiele urządzeń jednocześnie bez kabla, ale z wyjątkowym komfortem i akumulatorem: ergonomiczna mysz z 8 przyciskami i kółkiem przewijania pozwala osobom praworęcznym pracować wygodnie i bez bólu na komputerze stacjonarnym lub laptopie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pionowa mysz do ergonomicznej pracy
Ramię myszy goodbye: ta ergonomiczna mysz zapewnia naturalny kąt między dłonią a nadgarstkiem na ergonomicznym stanowisku pracy, zapobiegając w ten sposób bólom ramion, zapaleniom ścięgien i bólom nadgarstka
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
Niezwykle ciche przyciski
Cicha myszka bez dźwięku klikania: niezwykle ciche przyciski umożliwiają bezproblemową i swobodną pracę z myszką bezprzewodową
Przyciski przeglądarki
Praktyczne przyciski boczne: przyciski przeglądarki, w które wyposażona jest ta myszka bezprzewodowa, obsługują funkcje Dalej/Wstecz, ułatwiając korzystanie z przeglądarki internetowej, programu Outlook itd.
Asystent SI do wielu programów
Wydajniejsza praca dzięki sztucznej inteligencji: przycisk Assist aktywuje obsługującego wiele programów asystenta SI
Odbiornik USB z możliwością schowania
Stałe miejsce: odbiornik USB można schować w obudowie myszki, co pozwala zaoszczędzić miejsce
Myszka podłączana przez Bluetooth lub radiowo
Wszędzie gotowa do pracy: ta myszka typu multi-device ma 1 kanał radiowy i 2 kanały Bluetooth, dzięki czemu może być podłączona do maksymalnie 3 urządzeń końcowych jednocześnie, a przełączanie możliwe jest w mgnieniu oka za naciśnięciem przycisku
Szyfrowanie wprowadzanych danych
Bezpieczeństwo przede wszystkim: ta bezprzewodowa myszka szyfruje wszystkie kliknięcia zgodnie ze standardem szyfrowania AES-128
Myszka typu multi-device z akumulatorem
Wydajność i możliwość ponownego ładowania: wbudowany w tę myszkę bezprzewodową akumulator litowo-polimerowy gwarantuje maksymalną elastyczność stosowania
Oświetlenie RGB
Efekt świetlny na biurku: ergonomiczna myszka z efektowną zmianą kolorów RGB – nastrój gamingowy w biurze
Czujnik Blue Wave
Czujnik Blue Wave umożliwia stosowania na prawie wszystkich powierzchniach
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Nowe ze starego: obudowa i przyciski tego produktu składają się w 85% z certyfikowanego tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Mouse wheel (material) | Metal |
| Materiał | Materiał syntetyczny Post-Consumer Material |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Battery life (depending on usage) | 36 d |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| DPI-Range | 1600 2400 1000 |
| Kompatybilny system operacyjny | MAC OS 10.10 or higher iOS 13 or higher Windows 11/10/8 Android 4.3 or higher |
| Maks. DPI | 2400 |
| Zasięg | 10 m |
| Funkcje specjalne | Włącznik/wyłącznik Dual mode Browser key Lighting Varius dpi-Stages |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | Lithium-Ionen |
| Metoda ładowania | USB-C socket |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Antracyt |
| Form factor | Right handed |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 8.5 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Weight (including battery) | 125 g |
| Cable length (charging cable) | 1.8 m |
| Wysokość | 7.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba przycisków DPI | 1 |
| Typ | Myszka PC Ergonomic |
| Liczba przycisków myszy | 8 przycisków wraz z rolką przewijania |
| Scroll wheel | Scroll |
| Technika | Optical (BlueWave) |
| Mouse - Sliding Pads | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Mouse - Keys | Standard |
Wiecej informacji o produkcie
- Podłącz wiele urządzeń jednocześnie bez kabla, ale z wyjątkowym komfortem i akumulatorem: ergonomiczna mysz z 8 przyciskami i kółkiem przewijania pozwala osobom praworęcznym pracować wygodnie i bez bólu na komputerze stacjonarnym lub laptopie.
- Niezawodna technologia Bluetooth i 2,4 GHz o zasięgu 10 metrów (w zależności od warunków użytkowania i otoczenia)
- Polimerowe nakładki na mysz zapewniają płynne ruchy myszy i nieprzerwaną pracę
- Solidne, dwukierunkowe metalowe kółko przewijania
- Mysz komputerowa z przełącznikiem dpi do zmiany rozdzielczości między 1000, 1600 i 2400 DPI
- Oddzielny przełącznik włączania/wyłączania myszy biurowej
- Tryb czuwania po 5 minutach bezczynności myszy bezprzewodowej
- Odbiornik radiowy łączy mysz z laptopem itp. – prosta obsługa Plug and Play bez instalacji sterowników
Zawartość opakowania
- 1 ergonomiczna mysz pionowa „EWM-700R”
- 1 odbiornik USB-A
- 1 kabel ładujący USB (USB-A do USB-C)
- 1 organizer kabli
- 1 instrukcja obsługi

| Informacje dotyczące ładowarki sieciowej: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Wymagana minimalna moc zasilacza: | 2.0 W |
| Maksymalna wymagana moc zasilacza: | 2.0 W |
Wymagania systemowe
- Windows 11/10: wszystkie funkcje są dostępne; Funkcja przycisków pomocniczych: aktualna wersja Windows 11 i zainstalowana aplikacja Microsoft Copilot
- Może być użyteczne w ograniczonym zakresie z systemami operacyjnymi MacOS 11 lub nowszymi, iOS 14 lub nowszymi, iPadOS 14 lub nowszymi lub Android 8.0 lub nowszymi
- W przypadku Bluetooth w laptopach lub komputerach stacjonarnych: istniejąca funkcja Bluetooth lub odbiornik
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję