Mysz przewodowa CM-100 optyczna 3 przyciski cicha praca czarna
00173072
Precyzyjna i cicha: przewodowa mysz optyczna z 3 przyciskami i kółkiem przewijania zapewnia przyjemną pracę na komputerze stacjonarnym lub laptopie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Zamykamy obieg: produkt składa się w co najmniej 20% z materiałów z recyklingu – to nasz wkład w gospodarkę okrężną
Dla użytkowników prawo- i leworęcznych
Pasuje do każdej dłoni: idealnie symetryczna konstrukcja myszki optycznej jest odpowiednia zarówno dla użytkowników prawo-, jak i leworęcznych
Nadzwyczaj ciche przyciski
Cicha myszka bez dźwięków klikania: niezwykle ciche przyciski umożliwiają bezproblemową i swobodną pracę z myszką przewodową
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Mouse wheel (material) | Gummiert |
| Materiał | Materiał syntetyczny Post-Consumer Material |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| DPI-Range | 1200 |
| Kompatybilny system operacyjny | Windows 11/10 |
| Maks. DPI | 1200 |
| Lifespan switches | 3 Mio. Clicks |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Form factor | Right and left handed |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 52 g |
| Długość kabla | 180 cm |
| Szerokość | 5.8 cm |
| Głębokość | 10.3 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Biuro |
| Typ | Right and left handed Standard |
| Liczba przycisków myszy | 3 przyciski wraz z rolką przewijania |
| Scroll wheel | Scroll |
| Technika | Optycznie czerwone |
| Mouse - Sliding Pads | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Mouse - Keys | Standard |
Wiecej informacji o produkcie
- Precyzyjna i cicha: przewodowa mysz optyczna z 3 przyciskami i kółkiem przewijania zapewnia przyjemną pracę na komputerze stacjonarnym lub laptopie.
- Polimerowe nakładki na kółka myszy zapewniają płynne ruchy myszy i nieprzerwaną pracę
- Gumowane kółko myszy zapewnia lepszą przyczepność
- Szybko i schludnie: opaski kablowe na rzepy umożliwiają łatwe zarządzanie kablami na biurku bez plątania się kabli
- Podłącz kabel USB i zacznij pisać — wystarczy podłączyć i używać bez instalacji sterowników
- Kabel USB o długości 1,8 metra zapewnia większą swobodę ruchów
- Uniwersalny adapter USB-C do USB-A jest zintegrowany bezpośrednio z kablem myszy
- Obudowa i przyciski myszy komputerowej są wykonane w 65% z tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu
Zawartość opakowania
- 1 mysz USB „CM-100”
- 1 adapter USB-C (zintegrowany z kablem) i organizer kabli
- 1 instrukcja obsługi
Wymagania systemowe
- System operacyjny: Windows 11/10
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję