Mysz przewodowa ECM-500 ergonomiczna optyczna 7 przycisków czarna
00173086
Wygodna, precyzyjna i cicha: przewodowa, ergonomiczna mysz pionowa pozwala osobom praworęcznym pracować przyjemnie i bez bólu na komputerze stacjonarnym lub laptopie.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pionowa mysz do ergonomicznej pracy
Ramię myszy goodbye: ta ergonomiczna mysz zapewnia naturalny kąt między dłonią a nadgarstkiem na ergonomicznym stanowisku pracy, zapobiegając w ten sposób bólom ramion, zapaleniom ścięgien i bólom nadgarstka
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
Niezwykle ciche przyciski
Cicha myszka bez dźwięku klikania: niezwykle ciche przyciski umożliwiają bezproblemową i swobodną pracę z myszką bezprzewodową
Przyciski przeglądarki
Praktyczne przyciski boczne: przyciski przeglądarki, w które wyposażona jest ta myszka bezprzewodowa, obsługują funkcje Dalej/Wstecz, ułatwiając korzystanie z przeglądarki internetowej, programu Outlook itd.
Asystent SI do wielu programów
Wydajniejsza praca dzięki sztucznej inteligencji: przycisk Assist aktywuje obsługującego wiele programów asystenta SI
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Nowe ze starego: obudowa i przyciski tego produktu składają się w 65 % z certyfikowanego tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Mouse wheel (material) | Gummiert |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| DPI-Range | 1000 1400 1800 |
| Kompatybilny system operacyjny | Windows 11/10/8/7 |
| Maks. DPI | 1800 |
| Funkcje specjalne | Browser key Powierzchnia pokryta gumą |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Form factor | Right handed |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 110 g |
| Długość kabla | 180 cm |
| Szerokość | 8.6 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Wysokość | 7.1 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba przycisków DPI | 1 |
| Rodzaj | Biuro |
| Typ | Ergonomic Standard |
| Liczba przycisków myszy | 7 przycisków wraz z rolką przewijania |
| Scroll wheel | Scroll |
| Technika | Optycznie czerwone |
| Mouse - Sliding Pads | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Mouse - Keys | Whisper |
| Assist button | Tak |
Wiecej informacji o produkcie
- Wygodna, precyzyjna i cicha: przewodowa, ergonomiczna mysz pionowa pozwala osobom praworęcznym pracować przyjemnie i bez bólu na komputerze stacjonarnym lub laptopie.
- Polimerowe nakładki na mysz zapewniają płynne ruchy myszy i nieprzerwaną pracę
- Gumowane kółko myszy dla lepszej przyczepności
- Mysz komputerowa z przełącznikiem dpi umożliwiającym wybór rozdzielczości 1000, 1400 lub 1800 DPI
- Kabel USB o długości 1,8 m zapewniający większą swobodę ruchów
- Uniwersalny adapter USB-C do USB-A zintegrowany bezpośrednio z kablem myszy
Zawartość opakowania
- 1 ergonomiczna mysz pionowa „ECM-500”
- 1 instrukcja obsługi
Wymagania systemowe
- Windows 11/10: wszystkie funkcje są dostępne; Przycisk pomocy: aktualna wersja Windows 11 i zainstalowana aplikacja Microsoft Copilot
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję