Mysz przewodowa optyczna MC-200 biała
00182603
3-przyciskowa mysz optyczna zapewniająca dokładne wykrywanie i precyzyjną kontrolę
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Dla osób prawo- i leworęcznych
Idealnie symetryczna forma jest odpowiednia zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Mouse wheel (material) | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| DPI-Range | 1000 |
| Kompatybilny system operacyjny | Windows 11/10/8/7 MAC OS 10.10 or higher |
| Maks. DPI | 1000 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Form factor | Right and left handed |
| Seria | MC-200 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 86.22 g |
| Długość kabla | 150 cm |
| Szerokość | 6.4 cm |
| Głębokość | 11.4 cm |
| Wysokość | 3.7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Biuro |
| Typ | Standard |
| Liczba przycisków myszy | 3 przyciski wraz z rolką przewijania |
| Scroll wheel | Scroll |
| Technika | Optycznie czerwone |
| Mouse - Sliding Pads | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Mouse - Keys | Standard |
Wiecej informacji o produkcie
- 3-przyciskowa mysz optyczna zapewniająca dokładne wykrywanie i precyzyjną kontrolę
- Mysz optyczna z 3 przyciskami
- Bez konieczności instalacji oprogramowania: korzystaj od razu po wyciągnięciu z opakowania
- Rolka przewijania z funkcją przycisku dla wygodnej i łatwej nawigacji
- Łączność: przewodowa
- Sensor: optyczny
- Długość kabla: 150 cm
- Wymiary: 6,4 x 11,4 x 3,7 cm
- Rozdzielczość: 1000 dpi
- Kolor: czarny
Zawartość opakowania
- 1 "MC-200" optical 3-button mouse
- 1 instruction manual
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8/7/Vista/XP, MAC OS 10.10 or later
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję