Nadstawka biurkowa z regulacją wysokości 80x40 cm czarna
00095825
Ból pleców, sztywna szyja, niespokojne nogi – prawda jest taka, że przy biurkach w biurze ruszamy się zdecydowanie za mało. Dzięki temu dodatkowemu elementowi łatwo przekształcisz swoje biurko w regulowane wysokością, ergonomiczne stanowisko do pracy na stojąco, co oznacza więcej ruchu dla Ciebie!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezstopniowa regulacja wysokości
Bezstopniowa regulacja wysokości: sprężyny pneumatyczne umożliwiają regulację bez użycia siły w zakresie 11–50 cm
Przyjazna dla użytkownika obsługa jedną ręką
Ergonomiczna obsługa, do której wystarczy jeden chwyt: wysokość można regulować jedną ręką za pomocą dźwigni
Uchwyt na tablet i smartfon
Wszystko w jednym miejscu: bez względu na to, czy jesteś w domu czy w biurze – dzięki zintegrowanemu uchwytowi na tablet i smartfon możesz korzystać ze wszystkich swoich urządzeń pod wygodnym kątem
Antypoślizgowe podkładki silikonowe
Podkładki silikonowe na spodzie zapewniają stabilność i zapobiegają poślizgowi
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Medium Density Fiberboard (MDF) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość podstawy klawiatury | 79 cm |
| Maks. zalecane obciążenie klawiatury | 2 kg |
| Głębokość podstawy klawiatury | 30 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Gatunki i pochodzenie drewna | Wood species and origin unknown |
| Maks. udźwig | 15 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- More ergonomics and comfort at the desk: with the desktop attachment, the position of your desk adapts to you, not the other way around - for flexible and ergonomic working while seated or standing
- Work and surf while protecting your back: ergonomically retrofit your desk inexpensively
- Space for a monitor, keyboard, mouse, tablet, smartphone and other office materials
- Made from stable MDF: sturdy and yet lightweight material with high load capacity
- Size of the desk panel: 800 x 400 mm
- Size of the mouse and keyboard rest: 790 x 300 mm
Zawartość opakowania
- 1 desktop booster
- Mounting hardware
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Ergonomic working with desktop booster for a sitting / standing workstation:
sit or stand with an erect spine.
Ensure that the monitor is at eye level (distance from the monitor and eyes should be 45 - 70 cm).
Tilt the screen to avoid glare.
Relax your shoulders and ensure that you hold your arms at a 90° angle to the keyboard and mouse.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję