Nakładka biurkowa do stanowiska sit-stand M 80 x 52 cm czarna
00095823
nadstawka na biurko umożliwiająca pracę na siedząco lub stojąco
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość podstawy monitora | 80 cm |
| Szerokość podstawy klawiatury | 80 cm |
| Maks. zalecane obciążenie monitora | 15 kg |
| Maks. zalecane obciążenie klawiatury | 2 kg |
| Głębokość podstawy monitora | 52 cm |
| Głębokość podstawy klawiatury | 21.5 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maks. udźwig | 15 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- nadstawka na biurko umożliwiająca pracę na siedząco lub stojąco
- bezstopniowa regulacja wysokości (18 – 43 cm)
- sprężyny pneumatyczne do lekkiej regulacji
- szybka obsługa jedną ręką przy pomocy przyjaznego uchwytu do podnoszenia i obniżania w celu jak najłatwiejszej regulacji wysokości
- z uchwytem na tablet lub smartfon
- rozmiar blatu: 80,0 x 52,0 cm
- rozmiar półki na klawiaturę: 80,0 x 21,5 cm
Zawartość opakowania
- 1 nadstawka
- 1 materiał montażowy
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję