Niszczarka Classic S60 poziom bezpieczeństwa P2 T2 E2
00050580
Faktury, dokumenty zakupowe, listy przewodnie niezniszczone w koszu? Nikt nie powinien mieć tak łatwego dostępu do Twoich danych. Nasza mini niszczarka do dokumentów w formacie mini jest idealna do użytku domowego. Bez pojemnika na ścinki, mieści się na wielu koszach na papier i można ją przechowywać w sposób oszczędzający miejsce.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Urządzenie odporne na zszywki
Wysokiej jakości stalowe wały nożowe odporne na zszywki
Podajnik papieru dla kart plastikowych
Plastikowe karty są również wciągane i niszczone poprzez podajnik papieru
Wysuwane ramię do koszy na śmieci
Głowica urządzenia z wyciąganym ramieniem umożliwia łatwe nakładanie na dostępne w handlu kosze na papier
Ochrona przed przegrzaniem
W razie przegrzania urządzenie wyłącza się automatycznie, aby zapobiec uszkodzeniu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private |
| Grubość cięcia - papier | 6 mm Noże tnące na paski |
| Szerokość niszczenia kart plastikowych | Noże tnące na paski 6 mm |
| Rozdrobniony | Pasek magnetyczny Karta chipowa Plastic Cards Paper (50+18 g/m²) |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. pobór mocy | 180 W |
| Czas spoczynku | 30 m |
| Noise Level | 74 dB |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Classic |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Maks. wydajność cięcia - ilość arkuszy papieru (70 g/m²) | 6 |
| Maks. wydajność cięcia - ilość arkuszy papieru (80 g/m²) | 6 |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maks. szerokość wciągania papieru | 220 mm |
| Maks. szerokość wlotu | 220 mm |
| Maks. praca ciągła | 2 m |
| Maksymalna prędkość cięcia | 3.8 m/mn |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Klasa ochrony | 1 |
| Poziom bezpieczeństwa (DIN 66399) | P-2 T-2 E-2 |
Wiecej informacji o produkcie
- Niszczarka paskowa do jednoczesnego niszczenia maksymalnie 6 arkuszy papieru formatu DIN-A4 (80 g/m²), nadająca się również do niszczenia kart plastikowych.
- Funkcja automatycznego uruchamiania/wyłączania: rolki tnące uruchamiają się automatycznie po podaniu materiału do niszczenia i zatrzymują się po zakończeniu procesu niszczenia
- Funkcja cofania: szczególnie przydatna w przypadku konieczności uwolnienia zaciętego dokumentu za pomocą przycisku automatycznego i cofania
- Głowicę urządzenia można umieścić na okrągłych i kanciastych koszach na papier o średnicy/szerokości od około 28,8 do 35,5 cm
Zawartość opakowania
- 1 niszczarka dokumentów „Classic S60”
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Uwaga zgodnie z normą DIN 66399:
Każda osoba prawna lub fizyczna jest odpowiedzialna za bezpieczne niszczenie wszystkich poufnych, osobistych i wrażliwych danych zgodnie z obowiązującym prawem o ochronie danych. W swoim własnym interesie należy zadbać o ochronę własnych lub zewnętrznych danych poufnych przed dostępem osób trzecich.
Niszczarka ta zapewnia ochronę danych użytkowników prywatnych i nie nadaje się do niszczenia danych osobowych zgodnie z RODO.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Jakie znaczenie maja skróty P, F, O, T, H i E w klasach bezpieczenstwa (zgodnie z norma DIN 66399) dla niszczarek dokumentów?
Skróty P, F, O, T, H i E oznaczaja typy nosników danych, które dana niszczarka moze zniszczyc:
P: papier, film oraz inne formy drukowane
F: film, mikrofilm, folia
O: optyczne nosniki danych (CD i DVD)
T: magnetyczne nosniki danych (np. dyskietki, karty identyfikacyjne)
H: dyski twarde z nosnikiem magnetycznym
E: elektroniczne nosniki danych (np. pendrive’y, karty chipowe, pólprzewodnikowe dyski twarde)
Przyklad: Klasa bezpieczenstwa P-2 oznacza, ze niszczarka moze niszczyc papier, film i inne drukowane materialy o poziomie tajnosci odpowiadajacym klasie 2 (np. wewnetrzne instrukcje pracy, wytyczne dotyczace podrózy).
Jakie znaczenie maja klasy ochrony i klasy bezpieczenstwa (zgodnie z DIN 66399) dla niszczarek dokumentów?
Niszczarki dokumentów sa podzielone na klasy ochrony i poziomy bezpieczenstwa, które okreslaja, jakie dane moga byc niszczone:
Klasa ochrony 1: Standardowa ochrona danych wewnetrznych
Poziom bezpieczenstwa 1: katalogi, broszury
Poziom bezpieczenstwa 2: ogólne instrukcje pracy, wytyczne dotyczace podrózy, formularze
Klasa ochrony 2: Wysoka ochrona danych poufnych i szczególnie wrazliwych
Poziom bezpieczenstwa 3: oferty, zamówienia zawierajace dane adresowe osób
Poziom bezpieczenstwa 4: dane personalne, umowy o prace, bilanse, dokumenty podatkowe
Klasa ochrony 3: Bardzo wysoka ochrona danych szczególnie poufnych i tajnych
Poziom bezpieczenstwa 4: dane personalne, umowy o prace, bilanse, dokumenty podatkowe (zgodne z RODO!)
Poziom bezpieczenstwa 5: raporty medyczne, plany konstrukcyjne, dokumenty strategiczne
Poziom bezpieczenstwa 6: dokumenty badawcze i rozwojowe
Poziom bezpieczenstwa 7: dane z obszarów wywiadowczych lub wojskowych
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję