Niszczarka do dokumentów Prime M100 poziom bezpieczeństwa P5 T5 E4
00050590
Dokumenty prywatne i firmowe: dane osobowe oraz inne wrażliwe informacje powinny być dokładnie zniszczone przed wyrzuceniem. Nasza premiumowa niszczarka z cięciem na cząstki nie daje oszustom żadnych szans: łatwo zniszcz ważne dokumenty i plastikowe karty.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zgodność z RODO dzięki poziomowi bezpieczeństwa P5
Bezpiecznie niszczenie poufnych danych: według normy DIN 66399 ta niszczarka do dokumentów o poziomie bezpieczeństwa P5 jest odpowiednia do niszczenia danych osobowych w formie papierowej zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)
Bardzo małe kawałki papieru
Im mniejsze ścinki, tym większa objętość: niszczarka do dokumentów z funkcją cięcia na cząstki (micro cut) produkuje wyjątkowo małe ścinki papieru o wymiarach 2x12 mm, tworząc tym samym większą objętość w koszu
Bezpieczne niszczenie kart plastikowych
Niszczarka do dokumentów i nie tylko: poprzez podajnik papieru w szybki i bezpieczny sposób niszczone mogą być również plastikowe karty, zarówno z paskiem magnetycznym, karty EC jak i karty kredytowe
Ochrona przed przegrzaniem
Bezpieczeństwo przed przedwczesnym uszkodzeniem: aby zapobiec usterkom urządzenia, niszczarka do dokumentów z zabezpieczeniem przed przegrzaniem wyłącza się automatycznie i schładza w odpowiednim czasie
Odporność na zszywki
Łatwe niszczenie dokumentów: dzięki odpornym na zszywki, wysokiej jakości wałkom z nożami ze stali, niszczarka do dokumentów bez trudu niszczy również zszyte dokumenty
10 arkuszy jednocześnie
Niszczarka do papieru o dobrej wydajności cięcia: niszczy do 10 kartek papieru (80 g/m²) lub 11 kartek papieru (70 g/m²) w jednym procesie cięcia
Wyjmowany kosz
Łatwa utylizacja dokumentów: łatwe wyjmowanie pojemnika zbiorczego z niszczarki do papieru umożliwia czystą i wygodną utylizację ścinków papieru
Do 15 minut ciągłej pracy
Do wielu dokumentów: niszczarka do dokumentów pracuje bez uciążliwych przerw w trybie ciągłym przez maks. 15 minut, doskonała do niszczenia dużych ilości papieru
Cicho pracujący silnik
Czy to papier, plastik, czy też spinacze biurowe – ta niszczarka rozdrabnia szczególnie cicho, tworząc nieodwracające uwagi tło akustyczne zarówno w dużym biurze, jak i w domu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private Biuro |
| Grubość cięcia - papier | Micro-Cut 2 x 12 mm |
| Szerokość niszczenia kart plastikowych | Micro-Cut 2 x 12 mm |
| Rozdrobniony | Pasek magnetyczny Karta chipowa Plastic Cards Paper (50+18 g/m²) |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. pobór mocy | 380 W |
| Czas spoczynku | 60 m |
| Noise Level | 62 dB |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Prime |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Maks. wydajność cięcia - ilość arkuszy papieru (70 g/m²) | 11 |
| Maks. wydajność cięcia - ilość arkuszy papieru (80 g/m²) | 10 |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 24.6 cm |
| Wysokość | 51.9 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Pojemność | 20 l |
| Maks. szerokość wciągania papieru | 220 mm |
| Maks. szerokość wlotu | 220 mm |
| Maks. praca ciągła | 15 m |
| Maksymalna prędkość cięcia | 1.8 m/mn |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Klasa ochrony | 3 |
| Poziom bezpieczeństwa (DIN 66399) | P-5 T-5 E-4 |
Wiecej informacji o produkcie
- Paper shredder for home and office: - Micro-cut shredder for up to 10 sheets of DIN A4 paper (80 gsm) at a time, also shreds plastic cards in the paper intake for secure destruction of particular confidential and secret data
- Automatic Start / Stop function: the cutting rollers start automatically as soon as the material to be shredded is fed in, and stop as soon as the shredding process is complete for more convenience and less noise
- Paper shredder with reverse function: especially useful if a jammed document needs to be released again using the automatic and reverse button
- Protection class 3: the professional shredder guarantees a very high level of protection for particularly confidential and secret data on paper (P5), magnetic data carriers such as ID cards (T5) and electronic data carriers such as chip cards (E4)
- Shred even wide US letter format conveniently and quickly: 220 mm intake and 1.8 m/min cutting speed
- Comfortable feed, placement wherever: the shredder on rollers is easy to move
- Includes pull-out paper basket (20 litres) with viewing window
- Easy handling via the 3 control buttons: On/Auto/Off, Reverse, Forward
- Even easier operation thanks to clear function LEDs: "Power", "Overload", "Overheat", "Bin Full", "Standby"
- Premium quality and high flexibility: thanks to the high-quality cutting mechanism and practical components, the shredder is suitable as a professional device in the office, private household and home office
Zawartość opakowania
- 1 “Prime M100” document shredder
- 1 20-litre basket
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Note according to DIN 66399:
Every legal or private person is responsible for the safe destruction of all confidential, personal and sensitive data according to the applicable data protection law. Make sure in your own interest to protect your own or external confidential data against any access by third parties.
This shredder provides data protection for private and office users and is suitable for the GDPR-compliant destruction of personal data.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję