Niszczarka do dokumentów Prime M50CD-B bezpieczeństwo P5 T2 E2 O1
00050587
Niszczarka do papieru do użytku domowego i biurowego: niszczarka z funkcją mikrocięcia, umożliwiająca jednoczesne niszczenie do 5 arkuszy papieru formatu DIN A4 (80 g/m²), niszczy również karty plastikowe oraz płyty CD/DVD/Blu-ray, zapewniając bezpieczne niszczenie szczególnie poufnych i tajnych danych.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Oddzielne podawanie
Niszczenie dysków CD/DVD/Blu-ray/plastykowych kart poprzez oddzielny podajnik
Zgodność z RODO dzięki poziomowi bezpieczeństwa P5
Bezpiecznie niszczenie poufnych danych: według normy DIN 66399 ta niszczarka do dokumentów o poziomie bezpieczeństwa P5 jest odpowiednia do niszczenia danych osobowych w formie papierowej zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)
Bardzo małe kawałki papieru
Im mniejsze ścinki, tym większa objętość: niszczarka do dokumentów z funkcją cięcia na cząstki (micro cut) produkuje wyjątkowo małe ścinki papieru o wymiarach 2x12 mm, tworząc tym samym większą objętość w koszu
Ochrona przed przegrzaniem
Bezpieczeństwo przed przedwczesnym uszkodzeniem: aby zapobiec usterkom urządzenia, niszczarka do dokumentów z zabezpieczeniem przed przegrzaniem wyłącza się automatycznie i schładza w odpowiednim czasie
Odporność na zszywki
Łatwe niszczenie dokumentów: dzięki odpornym na zszywki, wysokiej jakości wałkom z nożami ze stali, niszczarka do dokumentów bez trudu niszczy również zszyte dokumenty
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private Biuro |
| Rozmiar cięcia (CD/DVD/Blu-ray) | Noże tnące na paski 15 mm |
| Grubość cięcia - papier | Micro-Cut 2 x 12 mm |
| Szerokość niszczenia kart plastikowych | Noże tnące na paski 15 mm |
| Rozdrobniony | Pasek magnetyczny Karta chipowa Plastic Cards Paper (50+18 g/m²) Blu-Ray CD DVD |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. pobór mocy | 220 W |
| Czas spoczynku | 30 m |
| Noise Level | 68 dB |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Prime |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Maks. wydajność cięcia - ilość arkuszy papieru (70 g/m²) | 6 |
| Maks. wydajność cięcia - ilość arkuszy papieru (80 g/m²) | 5 |
| Szerokość | 31 cm |
| Głębokość | 16.4 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Pojemność | 13 l |
| Maks. | 125 mm |
| Maks. szerokość wciągania papieru | 220 mm |
| Maks. szerokość wlotu | 125 mm |
| Maks. praca ciągła | 2 m |
| Maksymalna prędkość cięcia | 2.5 m/mn |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Klasa ochrony | 3 |
| Poziom bezpieczeństwa (DIN 66399) | P-5 O-1 T-2 E-2 |
Wiecej informacji o produkcie
- Niszczarka do papieru do użytku domowego i biurowego: niszczarka z funkcją mikrocięcia, umożliwiająca jednoczesne niszczenie do 5 arkuszy papieru formatu DIN A4 (80 g/m²), niszczy również karty plastikowe oraz płyty CD/DVD/Blu-ray, zapewniając bezpieczne niszczenie szczególnie poufnych i tajnych danych.
- Funkcja automatycznego uruchamiania/wyłączania: rolki tnące uruchamiają się automatycznie po wprowadzeniu materiału do niszczenia i zatrzymują się po zakończeniu procesu niszczenia, zapewniając większą wygodę i mniejszy hałas.
- Funkcja cofania: szczególnie przydatna, gdy zacięty dokument należy ponownie uwolnić za pomocą przycisku automatycznego i cofania.
- Klasa ochrony 3: profesjonalna niszczarka dokumentów gwarantuje doskonałą ochronę szczególnie poufnych lub tajnych danych na papierze (P5).
- Wygodne i szybkie niszczenie nawet szerokich dokumentów w formacie US Letter: szerokość podawania 220 mm i prędkość cięcia 2,5 m/min.
- W zestawie kosz na papier (13 litrów) z okienkiem podglądu.
- Łatwa obsługa za pomocą przełącznika: włączanie/tryb automatyczny, wyłączanie, cofanie.
- Mechanizm bezpieczeństwa uniemożliwia pracę urządzenia, jeśli głowica nie jest prawidłowo umieszczona w koszu na papier
- Najwyższa jakość w kompaktowym formacie: dzięki wysokiej jakości mechanizmowi tnącemu i praktycznym wymiarom niszczarka nadaje się do profesjonalnego użytku w biurze, gospodarstwie domowym i domowym biurze
Zawartość opakowania
- 1 niszczarka dokumentów „Prime M50CD-B”
- 1 kosz o pojemności 13 litrów
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Uwaga zgodnie z normą DIN 66399:
Każda osoba prawna lub fizyczna jest odpowiedzialna za bezpieczne niszczenie wszystkich poufnych, osobistych i wrażliwych danych zgodnie z obowiązującym prawem o ochronie danych. W swoim własnym interesie należy zadbać o ochronę własnych lub zewnętrznych danych poufnych przed dostępem osób trzecich.
Niszczarka ta zapewnia ochronę danych użytkowników prywatnych i biurowych i nadaje się do niszczenia danych osobowych zgodnie z RODO.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
