Niszczarka do dokumentów Safe Auto M1200 poziom P4 T4 E3
00050591
Niszczarka z automatycznym podawaniem papieru, obsługująca do 120 arkuszy papieru formatu DIN A4 (80 g/m²), niszczy również karty plastikowe.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Supermałe skrawki papieru
Ekstramałe ścinki papieru są zbierane w pojemnym koszu
Wyjmowany kosz
Wyjmowany kosz na ścinki papieru
Urządzenie odporne na zszywki
Wysokiej jakości stalowe wały nożowe odporne na zszywki
Zgodność z RODO
Ta niszczarka do dokumentów nadaje się do niszczenia danych osobowych w formie papierowej zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)
Automatyczne podawanie papieru
Funkcja automatycznego podajnika papieru: wystarczy włożyć stos papieru do automatycznego podajnika, a niszczarka dokumentów resztą zajmie się sama
Podajnik papieru dla kart plastikowych
Karty plastikowe są niszczone przez ręczny podajnik papieru
Cicho pracujący silnik
Czy to papier, plastik, czy też spinacze biurowe – ta niszczarka rozdrabnia szczególnie cicho, tworząc nieodwracające uwagi tło akustyczne zarówno w dużym biurze, jak i w domu
Ochrona przed przegrzaniem
W razie przegrzania urządzenie wyłącza się automatycznie, aby zapobiec uszkodzeniu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private Biuro |
| Grubość cięcia - papier | Micro-Cut 4 x 20 mm |
| Szerokość niszczenia kart plastikowych | Micro-Cut 4 x 20 mm |
| Rozdrobniony | Pasek magnetyczny Karta chipowa Plastic Cards Paper (50+18 g/m²) |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. pobór mocy | 80 W |
| Czas spoczynku | 60 m |
| Noise Level | 60 dB |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Safe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Maks. wydajność cięcia - ilość arkuszy papieru (70 g/m²) | 125 |
| Maks. wydajność cięcia - ilość arkuszy papieru (80 g/m²) | 120 |
| Szerokość | 37 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Wysokość | 52.3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Pojemność | 25 l |
| Maks. szerokość wciągania papieru | 225 mm |
| Maks. szerokość wlotu | 225 mm |
| Maks. praca ciągła | 60 m |
| Maksymalna prędkość cięcia | 2.2 m/mn |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Klasa ochrony | 3 |
| Poziom bezpieczeństwa (DIN 66399) | P-4 T-4 E-3 |
Wiecej informacji o produkcie
- Niszczarka z automatycznym podawaniem papieru, obsługująca do 120 arkuszy papieru formatu DIN A4 (80 g/m²), niszczy również karty plastikowe.
- Możliwość jednoczesnego automatycznego i ręcznego podawania papieru
- W trybie ręcznym można niszczyć do 5 arkuszy papieru formatu DIN A4 (80 g/m²), a także karty plastikowe
- Papier ze zszywkami można niszczyć zarówno w trybie automatycznym, jak i ręcznym
- 60 minut ciągłego niszczenia w trybie automatycznym
- Automatyczna funkcja Start/Stop: rolki tnące uruchamiają się automatycznie po podaniu materiału do niszczenia i zatrzymują się po zakończeniu procesu niszczenia
- Automatyczna funkcja cofania w przypadku zacięcia papieru
- W zestawie wysuwany kosz na papier (25 litrów) z okienkiem podglądu
- Wyposażony w kółka ułatwiające przemieszczanie
- Dioda LED sygnalizująca zapełnienie kosza
- Dioda LED sygnalizująca przegrzanie
- Dioda LED sygnalizująca zasilanie
Zawartość opakowania
- 1 niszczarka dokumentów „Safe Auto M1200”
- 1 kosz o pojemności 25 litrów
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Uwaga zgodnie z normą DIN 66399:
Każda osoba prawna lub fizyczna jest odpowiedzialna za bezpieczne niszczenie wszystkich poufnych, osobistych i wrażliwych danych zgodnie z obowiązującym prawem o ochronie danych. W swoim własnym interesie należy zadbać o ochronę własnych lub zewnętrznych danych poufnych przed dostępem osób trzecich.
Niszczarka ta zapewnia ochronę danych użytkowników prywatnych i biurowych i nadaje się do niszczenia danych osobowych zgodnie z RODO.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję