Niszczarka do dokumentów Safe X50 poziom P4 T4 E3
00050584
Cross-cut shredder for up to 5 sheets of DIN-A4 paper (80 gsm) at a time, also suitable for shredding plastic cards
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Urządzenie odporne na zszywki
Wysokiej jakości stalowe wały nożowe odporne na zszywki
Podajnik papieru dla kart plastikowych
Plastikowe karty są również wciągane i niszczone poprzez podajnik papieru
Zgodność z RODO
Ta niszczarka do dokumentów nadaje się do niszczenia danych osobowych w formie papierowej zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)
Ochrona przed przegrzaniem
W razie przegrzania urządzenie wyłącza się automatycznie, aby zapobiec uszkodzeniu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private Biuro |
| Grubość cięcia - papier | Cross-Cut 4 x 39 mm |
| Szerokość niszczenia kart plastikowych | Cross-Cut 4 x 39 mm |
| Rozdrobniony | Pasek magnetyczny Karta chipowa Plastic Cards Paper (50+18 g/m²) |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Maks. pobór mocy | 185 W |
| Czas spoczynku | 30 m |
| Noise Level | 65 dB |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Safe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Maks. wydajność cięcia - ilość arkuszy papieru (70 g/m²) | 6 |
| Maks. wydajność cięcia - ilość arkuszy papieru (80 g/m²) | 5 |
| Szerokość | 32.2 cm |
| Głębokość | 16.9 cm |
| Wysokość | 30.9 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Pojemność | 11 l |
| Maks. szerokość wciągania papieru | 220 mm |
| Maks. szerokość wlotu | 220 mm |
| Maks. praca ciągła | 2 m |
| Maksymalna prędkość cięcia | 2.5 m/mn |
| Bezpieczeństwo | |
|---|---|
| Klasa ochrony | 2 |
| Poziom bezpieczeństwa (DIN 66399) | P-4 T-4 E-3 |
Wiecej informacji o produkcie
- Cross-cut shredder for up to 5 sheets of DIN-A4 paper (80 gsm) at a time, also suitable for shredding plastic cards
- Automatic Start / Stop function: the cutting rollers start automatically as soon as the material to be shredded is fed in, and stop as soon as the shredding process is complete
- Reverse function: especially useful if a jammed document needs to be released again using the automatic and reverse button
- Includes paper basket (11 litres) with viewing window
- Safety mechanism prevents operation if the device head is not correctly inserted in the paper basket
Zawartość opakowania
- 1 “Safe X50” document shredder
- 1 11-litre basket
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Note according to DIN 66399:
Every legal or private person is responsible for the safe destruction of all confidential, personal and sensitive data according to the applicable data protection law. Make sure in your own interest to protect your own or external confidential data against any access by third parties.
This shredder provides data protection for private and office users and is suitable for the GDPR-compliant destruction of personal data.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Jakie znaczenie maja skróty P, F, O, T, H i E w klasach bezpieczenstwa (zgodnie z norma DIN 66399) dla niszczarek dokumentów?
Skróty P, F, O, T, H i E oznaczaja typy nosników danych, które dana niszczarka moze zniszczyc:
P: papier, film oraz inne formy drukowane
F: film, mikrofilm, folia
O: optyczne nosniki danych (CD i DVD)
T: magnetyczne nosniki danych (np. dyskietki, karty identyfikacyjne)
H: dyski twarde z nosnikiem magnetycznym
E: elektroniczne nosniki danych (np. pendrive’y, karty chipowe, pólprzewodnikowe dyski twarde)
Przyklad: Klasa bezpieczenstwa P-2 oznacza, ze niszczarka moze niszczyc papier, film i inne drukowane materialy o poziomie tajnosci odpowiadajacym klasie 2 (np. wewnetrzne instrukcje pracy, wytyczne dotyczace podrózy).
Jakie znaczenie maja klasy ochrony i klasy bezpieczenstwa (zgodnie z DIN 66399) dla niszczarek dokumentów?
Niszczarki dokumentów sa podzielone na klasy ochrony i poziomy bezpieczenstwa, które okreslaja, jakie dane moga byc niszczone:
Klasa ochrony 1: Standardowa ochrona danych wewnetrznych
Poziom bezpieczenstwa 1: katalogi, broszury
Poziom bezpieczenstwa 2: ogólne instrukcje pracy, wytyczne dotyczace podrózy, formularze
Klasa ochrony 2: Wysoka ochrona danych poufnych i szczególnie wrazliwych
Poziom bezpieczenstwa 3: oferty, zamówienia zawierajace dane adresowe osób
Poziom bezpieczenstwa 4: dane personalne, umowy o prace, bilanse, dokumenty podatkowe
Klasa ochrony 3: Bardzo wysoka ochrona danych szczególnie poufnych i tajnych
Poziom bezpieczenstwa 4: dane personalne, umowy o prace, bilanse, dokumenty podatkowe (zgodne z RODO!)
Poziom bezpieczenstwa 5: raporty medyczne, plany konstrukcyjne, dokumenty strategiczne
Poziom bezpieczenstwa 6: dokumenty badawcze i rozwojowe
Poziom bezpieczenstwa 7: dane z obszarów wywiadowczych lub wojskowych
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję