Nocna lampka Cozy do gniazdka z multisensorem światła ciepłego
00223508
Orientation and night light with twilight sensor for babies, children and adults who need ground-level lighting - for use in children’s rooms, bathrooms and bedrooms, corridors, staircases, cellars, etc.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Energooszczędne diody LED
Proste, energooszczędne, bezpieczne: podłączyć lampkę nocną do gniazdka elektrycznego, niskie zużycie energii dzięki nienagrzewającej się diodzie LED
Regulowany multiczujnik
Możliwość dostosowania do indywidualnych wymagań: za pomocą przełącznika można ustawić multiczujnik lampki nocnej albo na tryb czujnika ruchu/zmierzchu, albo na tryb wyłącznika – funkcję czujnika możesz określić sam
Łagodne oświetlenie
Przyjemne, niebezpośrednie światło: dzięki delikatnemu światłu lampka nocna LED tworzy harmonijną, uspokajającą atmosferę, zapewniając łagodne oświetlenie bez efektu oślepiania
Ściemnialna lampka nocna LED
Doskonały nastrój oświetleniowy za dotknięciem czujnika: dostosuj jasność lampki nocnej do swoich indywidualnych potrzeb – może to być łagodne, uspokajające światło albo mocniejsze oświetlenie dla lepszej orientacji
Funkcja pamięci
Ustawienie pozostanie zachowane: lampka nocna zapamiętuje ostatnio wybraną jasność, nawet jeśli w międzyczasie zostanie wyłączona
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie (AC) | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Światła kolorowe | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 5.8 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Żywotność | 50000 h |
| Illuminant | LED |
| Temperatura barwowa światła | Biały ciepły, 2700 K |
Wiecej informacji o produkcie
- Orientation and night light with twilight sensor for babies, children and adults who need ground-level lighting - for use in children’s rooms, bathrooms and bedrooms, corridors, staircases, cellars, etc.
- Very subtle, pleasant light for orientation in the dark
- Night light for children: calms children’s fears and also acts as a sleeping light for babies
- Also suitable as a snooze light and for lighting near the floor and under the bed
- Calming light: muted lighting for bedrooms or children’s rooms
- Energy-saving night light for indoor sockets, with a long service life
Zawartość opakowania
- 1 “Cozy” LED night light
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję